ליצירת קשר

073-78-186-05

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

איך לבחור חברת ניקוי שטיחים מקצועית ומנוסה

בית > איך לבחור חברת ניקוי שטיחים מקצועית ומנוסה

איך לבחור חברת ניקוי שטיחים מקצועית ומנוסה

שטיחים הם פריט שניתן למצוא כמעט בכל בית או עסק – משיקולים דקורטיביים, שיקולי נוחות ועל מנת לייצר אווירה חמימה. חשוב לדעת ששטיחים יש לתחזק ולנקות בעיקר אם הם גדולים ונוטים להתלכלך בתדירות. המאמר יפרט כיצד לבחור בחברת ניקוי שטיחים מקצועית ומנוסה.

 

כיצד שומרים על השטיחים לאורך שנים?

אנשים המחזיקים בביתם או בבית העסק שטיחים, בוודאי יודעים שיש לתחזק אותם באופן שוטף. הם דואגים לשאוב אותם מדי שבוע או יותר, דואגים להסיר כתמים שנוצרו באמצעות תכשירים שונים הנמכרים בסופרמרקט ולשמור עליהם. עם זאת, על מנת שהשטיחים יישארו מתוחזקים היטב לאורך שנים, הם חייבים לקבל טיפול הרבה יותר מקיף. התערבות של חברת ניקוי שטיחים נחוצה לשם כך. בתדירות של פעם או פעמיים בשנה, חברה מקצועית תעשה טיפול יסודי לשטיחים. את הטיפול מתאימים לסוגי השטיחים. ישנם שטיחים עם מרקמים עדינים וטקסטורות שונות בעבודת יד, שטיחים פרסיים, שטיחי שאגי, שטיחים מקיר אל קיר וכיוצא בזה. כשמתחזקים שטיח איכותי או כשמשחזרים את הצבעים והטקסטורות שלו באמצעות ניקוי מיוחד, הוא יחזיק מעמד שנים רבות.


איך מנקים את השטיחים באופן מקצועי?

ניקוי שטיחים יכול להיעשות בשתי דרכים: בבית העסק או הלקוח או במפעל לניקוי שטיחים. ניקוי שטיחים למשרד בדרך כלל נעשה במקום העסק. ישנם לא מעט חדרי כושר, בתי מלון, מסעדות, ספריות, בתי קולנוע, תיאטראות ומוסדות אחרים, שהשטיחים שלהם מקיר אל קיר ענקיים ומודבקים על הקירות והריצוף. שטיחים אלו עשויים מאריג סינטטי ולאורך השנים הם מאבדים צבע וברק. כאן נכנסת לתמונה חברה לניקוי שטיחים מקצועית. צוות מיומן מגיע לבית העסק ומאבחן את השטיחים. הם מזריקים לשטיחים חומרים איכותיים בהזרקה יניקה בעוצמה של 400 PCI ושואבים אותם בשואב אבק תעשייתי. במבנים ציבוריים השטיחים מתפרסים על הרבה חדרים, ולכן חייבים צוות חרוץ שיגיע לכל פינה ופינה, גם אם היא צרה. העובדים מסירים את הכתמים לעיתים אף באופן ידני והשטיחים מקבלים לוק חדש.

ניקוי שטיחים עדינים

ניקוי שטיחים לחברות ומוסדות גדולים נעשה במקום. לעומת זאת, ניקוי שטיח בעסק קטן או בבית, במידה והוא עדין, יכול להילקח למפעל לניקוי שטיחים. חברה לניקוי שטיחים מקצועית שולחת מאבחן שבודק את טיב השטיח ומחליט על הטיפול שהוא זקוק לו. שטיחים ממשי, אפגניים, סיניים ועבודות יד יקבלו טיפול הזרקה מיוחד. ייתכן שיהיה צורך להוביל אותם לניקוי בחברה. שם ינערו אותם, יסירו את הכתמים בעדינות, ישרו אותם בבריכות מים עם מרככים, ישטפו, יתלו אותם בחדרי ייבוש, וישאבו אותם.

 

כיצד בוחרים בחברת ניקוי שטיחים מקצועית?

לחברת ניקוי שטיחים מקצועית יש יתרונות רבים, אך יש לדעת כיצד לבחור בחברה הטובה ביותר. ראשית מומלץ לבחור חברת ניקוי שטיחים עם הצלחות מוכחות בעלת ניסיון וותק בתחום שעשו כבר עבודות במוסדות ובמשרדים. חברה לניקוי שטיחים עם צוות מיומן וחרוץ תנקה את השטיחים בזריזות ותתמודד עם כל גודל שטיח, עם כל סוג ועם כל כתם. המומחים צריכים להיות אמינים ומדויקים בעת אבחון השטיחים והתאמת הטיפול הנכון. גם החומרים צריכים להיות ירוקים ובטיחותיים לסביבה וכמובן מותאמים לסוג השטיחים. צוות מקצועי יעניק ייעוץ לבתי העסק ולבתים פרטיים על תחזוקה שוטפת ובאילו חומרים רצוי להשתמש.

חברה איכותית חשובה מאוד אך יש לבדוק גם את המחיר. מחיר ניקוי שטיחים נקבע לפי סוג השטיח, הגודל שלו ורמת הלכלוך. חברה אמינה צריכה להציע מחיר אטרקטיבי ולהעניק הנחה אם הטיפול שלה נעשה בתדירות תכופה וקבועה. ישנם אתרים ברשת בהם מופיע מחירון לניקוי שטיחים שניתן להתרשם ממנו. באתרים נוספים תמצאו חוות דעת והמלצות על חברות ניקוי שטיחים שונות.

 

חייגו לקבלת פרטים נוספים

ליצירת קשר לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא