ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  הסרה וניקוי כתמים משטיחים - המדריך המלא

  בית > בלוג > הסרה וניקוי כתמים משטיחים – המדריך המלא

  הסרה וניקוי כתמים משטיחים - המדריך המלא

  הסרה וניקוי כתמים משטיחים שונים שדורשים טיפול מסוג שונה. לרוב אנו  נתקלים בכתמים עקשניים במיוחד, ואלו הן הדוגמאות הנפוצות והטיפים הטובים ביותר להסרה ולניקוי כתמים עקשנים במיוחד:

   

  ניקוי שתן משטיחים

  ראשית יש להיזהר ולהימנע מניסיונות לטפל עצמאית באופן לא מקצועי בכתמים הללו, מכיוון שהשתן חומצי, הוא עלול לייצור ראקציה כימית עם הסיבים של השטיח. כל ניסיון לנקות את הכתם עם חומרים ביתיים, עלול להחמיר את המצב. אנו משתמשים בחומרים ייעודיים שמטרתם לטפל נקודתית בכתמים כאלו. כמו כן חשוב מאד המעבר עם מכונת הזרקה יניקה אשר שוטפת ושואבת את הלכלוך באופן יסודי מהשטיח. כתמי שתן על שטיחים נגרמים בדרך כלל על ידי פעוטות או חיות בית. השתן שנספג בשטיח יכול לגרום לריח רע ויש לטפל בכתם במהירות הרבה ביותר. ישנם חומרים שמתאימים במיוחד לניקוי שתן משטיחים ורצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע מומחים כדי להעלים את הכתם לגמרי.

   

  ניקוי דם משטיחים

  דם הוא סוג כתם עקשן במיוחד. כדי להסיר אותו מהשטיח יש לדאוג לניקיון עמוק המגיע לקצות הסיבים של השטיח. ניקוי של כתמי דם ידרוש קרצוף יסודי ונמרץ בעזרת חומר ניקוי מתאים. כתמי דם משטיח ניתן להסיר בתנאי שמזדרזים לקרוא לחברה מקצועית אשר סמוך ככל האפשר להופעתם. הדם הוא חומצי הוא לעשות ראקציה כימית אם סיבי השטיח. אנו משתמשים בחומרים ייעודיים על מנת להסיר במידת האפשר כתמים אלו.

   

  ניקוי ואחזקה שוטפת לשטיח שאגי מקצועי

  ביום יום, רצוי להימנע ככל האפשר מעלייה עם אוכל או לכלוך שעלול להסתתר עמוק בין הסיבים הארוכים יחסי, של שטיח השאגי. מספר ימים לפני הזמנת חברה מקצועית לניקוי השטיח, רצוי להפוך אותו ואף ללכת עליו שהוא הפוך על מנת לנער מתוכו את הלכלוך הגס שהצטבר בו במשך הזמן. בהגעתנו אנו מבצעים שאיבה יסודית ומספר מעברים אם מכונת הזרקה יניקה, אשר שוטפת ושואבת בעצמה את השטיח שאגי.

   

  ניקוי עובש משטיחים

  כתמי עובש ניתנים להסרה בתנאי שיטופלו סמוך להופעתם. ככל שיחלוף זמן בין הופעת הכתם לטיפול בו, כך הכתם ייאחז בסיבי השטיח ויהיה קשה להוציא אותו. אנו משתמשים בחומרים ייעודים לטיפול בכל סוגי הכתמים.

   

  ניקוי כתמי קפה משטיחים

  קפה רותח יוצר ראקציה כימית עם סיבי השטיח. לכן אנו משתמשים בחומר ייעודי: coffee break אשר מיועד באופן ספציפי לטיפול בכתמי קפה. חשוב מאד לשאוב ולשטוף את השטיח לאחר הניקוי עם מכונת הזרקה יניקה.

   

  ניקוי דיו משטיחים

  גם כתמי דיו הם כתמים קשים וסרבנים במיוחד. קשה לנקות דיו ללא אמצעים של ניקוי שטיחים מקצועי. כתמי הדיו מצריכים קרצוף עמוק ויסודי בעצמה רבה על ידי ציוד מתאים.

   

  ניקוי שמן משטיחים

  כתמי שמן נספגים עמוק בסיבי השטיח. את השמן יש לנסות ולספוג מיד לאחר הופעת הכתם. גם כתמי שמן קשה מאוד לנקות לבד ומומלץ לשלוח את השטיח לניקוי מקצועי.

   

  ניקוי חלודה משטיחים

  כתמי חלודה מצריכים כמעט תמיד פנייה לשירות של חברת ניקוי שטיחים. זאת מכיוון שניקוי כתמי חלודה מצריכים טיפול מיוחד.

   

  הסרת מסטיק משטיחים

  מסטיקים שנדבקים לשטיח יש קודם כל לגרד היטב. לאחר גירוד המסטיק כדאי להרטיב את האזור ולקרצף אותו בתוספת חומר ניקוי מתאים לשטיח.
  .
  לפעמים נדרש קרצוף מקדים ואז שאיבה יסודית. חשוב להשתמש בשמפו שטיחים איכותי מתוך המגוון הרב הקיים בשוק. כמו כן מאוד חשוב לבצע את הקרצוף עם מקרצפות בעלות 3 מברשות, זאת על מנת לפתוח את הסיבים ולהגיע בצורה מיטבית לכל נקודה גם בעומק השטיח. אני אישית מגיע עם הצוות וזאת על מנת להתאים את הניקיון לשטיח. ולוודא שתהיו מרוצים מהתוצאה כמו שאר לקוחותינו. מזמין אותך להתקשר על מנת לקבוע הדגמה ללא התחייבות, בה תוכלו לראות את יכולותינו. התקשרו עוד היום!

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא