ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

חברת ניקוי שטיחים – מה חשוב לדעת

בית > חברת ניקוי שטיחים – מה חשוב לדעת

חברת ניקוי שטיחים - מה חשוב לדעת

ניקוי שטיחים, ספות ו-וילונות הינו שירות מקצועי המוצע לכם בין היתר על ידי חברת ניקיון מקצועית המתמחה בנושא. שירות זה מיועד גם לצרכי תחזוקה שוטפת של השטיחים הביתיים ו/או המשרדיים וגם לצרכי ניקוי יסודי של שטיחים, ספות ו-וילונות בהם מופיעים כתמי לכלוך נוקשים מכל סוג.

חברת ניקוי שטיחים המתמחה בהליכי ניקוי יסודי של שטיחים, ספות ו-וילונות, נעזרות במערכות ציוד שונות הכוללות בין היתר: שואבי אבק עוצמתיים, מכונות שטיפה בלחץ מים ו/או אוויר וחומרי ניקוי ייעודיים (בהתאם לסוג הבד או העור). הליך הניקוי עצמו מיושם בשני שלבים מרכזיים:

  1. ניקוי ספות, שטיחים ו-וילונות באמצעות שואבי אבק – פעולה זו מיועדת לצרכי הסרת האבק המצוי על גבי פריטי הריהוט הנ"ל.
  2. הסרת כתמי לכלוך והברשה – פעולה נלווית המיועדת לצרכי הסרת כתמים נוקשים וחידוש המראה של פריטי הריהוט הנ"ל.

מה חשוב לדעת על חומרי הניקוי המשמשים לצרכי ניקוי יסודי?

חומרי ניקוי המשמשים לצרכי ניקוי יסודי של ספות, שטיחים ו-וילונות, הינם חומרי ניקוי מקצועיים המכילים בתוכם חומרים פעילים המחייבים היכרות מוקדמת עם אופן פעולתם. חומרי ניקוי אלו נועדו לצרכי הסרה של כתמי לכלוך שונים המופיעים על גבי ריפודים ומוצרי טקסטיל שונים, לרבות, כתמי שומן, כתמי קפה/תה, כתמי יין, כתמי צבע וכתמי לכלוך נוספים. ניקוי ריפודים של ספות בד או עור, נעשה באמצעות חומרי הניקוי המיועדים לצורך כך, וכל זאת תוך התאמה מלאה לסוג הריפוד והרכב הטקסטיל או העור.

מה חשוב לדעת על שלבי הניקוי היסודי של שטיחים, ספות ו-וילונות?

חברת ניקוי שטיחים מקצועית מקפידה על הליך ניקוי יסודי הכולל מספר שלבים שונים:

בשלב הראשון, חברת הניקוי מאפיינת את הרכב הבד וסוג הטקסטיל, וזאת לצרכי התאמתם של חומרי הניקוי השונים ושיטת הניקוי. בשלב השני, היא מבצעת הליך מקדים של שאיבת אבק מגוף הוילון, הספה או השטיח ורק לאחר מכן פועלת להסרתם הנקודתית של הכתמים השונים המופיעים על גבי השטיח, הספה או הוילון. בשלב זה היא נעזרת במכונות שטיפה בלחץ מים או אוויר, כאשר ריפודי בד נשלפים ו-וילונות מסוימים עוברים גם תהליך כיבוס מקצועי. במקרים בהם מדובר בספות עור, הליך הניקוי מיושם באמצעות הברקה של מעטפת הריפוד באמצעות חומרי ניקוי ייעודיים ומטליות יבשות.

חשוב לציין שהליך ניקוי ווילונות ושטיחים מתבצע בהתאם לסיבי השטיח וסוג הבד ממנו מיוצר הוילון, כאשר פעולת השאיבה המוקדמת נעשית באמצעות מכונות שאיבה עוצמתיות המאפשרות הסרה של אבק נוקשה אשר הצטבר על גבי השטיח/וילון לאורך זמן.

כיום, חברות ניקוי שטיחים מקצועיות מאפשרות לכם ליהנות מכל שלבי הניקוי היסודי גם במסגרת שירותי ביתי המיושם בבית הלקוח/משרד. במסגרת שירות זה, ניתן לחדש את סביבת המגורים/משרד תוך מספר קצר של שעות.

אולי יכול לעניין אתכםניקוי שטיחים מקיר לקיר

חייגו לקבלת פרטים נוספים

ליצירת קשר לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא