ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  למה כדאי לעשות ניקוי שטיחים עם חברה מקצועית?

  בית > בלוג > למה כדאי לעשות ניקוי שטיחים עם חברה מקצועית?

  למה כדאי לעשות ניקוי שטיחים עם חברה מקצועית?

  ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית

  שטיחים הינם מוצרי טקסטיל וככל שאר מוצרי הטקסטיל הם כפופים לכללי ניקוי מסוימים. ניקיון שטיחים מעניק תחושה של נעימות לשטיח, ומסייע בהסרת כתמים שהצטברו על השטיחים במשך הזמן. ניקוי שטיחים הוא חלק שוטף בתחזוקת הבית. בפועל אנשים רבים דוחים את ניקוי השטיחים לאורך זמן ומשלמים על כך.

  כיום בעידן הקדמה אנשים בוחרים להזמין חברת ניקוי שטיחים בעלת ניסיון לצורך ניקוי שטיחים וכך הם מבטיחים שמירה על ניקיון. ניקוי שטיחים מקצועי מעניק לשטיחים את הרעננות והברק.

   

  מתי  צריך להזמין ניקוי שטיח מקצועי?

  לשאלה מתי יש להזמין ניקיון שטיח מקצועי התשובה היא אחת לחצי שנה תלוי בשימוש השטיח. כך למשל, אם אחד העובדים שופך כוס קפה על השטיח ומשאיר עליו שאריות אוכל וכו, לכן מומלץ להזמין ניקוי שטיח מקצועי אחת לתקופה. כך תבטיחו לעצמכם ניקיון מושלם. כדאי לפנות לחברת ניקיון מקצועית לצורך ניקיון השטיח. לכן אם ברצונכם להזמין חברה רצינית יש לבצע סקר שוק ולבדוק איזה חברות מתאימות למשימה.


  כיצד לבחור חברה לניקוי שטיחים

  חשוב מאד לבצע סקר שוק ולבדוק באיזה חברה מדובר. בחירה של חברה לניקוי שטיחים למשרדים מחייבת אותנו לבדוק מי החברה שברצוננו לשכור את שירותיה. כיום זה מאד פשוט לקנות כמה מכונות ולהתחיל בניקוי שטיחים. בפועל, מדובר בתורה שלמה של התאמת חומרי ניקוי וחומרי ניקוי לסוג השטיח. צחצוח שטיחים שמתבצע על ידי חברה לא מקצועית עלול לגרום לנזק לשטיח. בעת בחירה של חברה להברקת שטיחים כדאי לבחור בחברה בעלת אמינות וניסיון מקצועי. אם אתם מתלבטים לגבי בחירה של חברה לניקוי שטיחים באפשרותכם לקבל המלצות. בנוסף, ניתן לבדוק באינטרנט ולחפש המלצות על שירותי ניקוי שטיחים.

   

  ניקוי שטיחים על ידי חברה מקצועית - מקצוענים 2000

   

  ניקוי שטיח וחידוש שטיחים ישנים

  שטיח הינו אביזר עיצובי התורם לעיצוב הכללי של החלל. ברוב הבתים או המשרדים השטיח נמצא בשימוש וכתוצאה מכך צובר לכלוך לעיתים קרובות. חיות מחמד שעושות צרכים על השטיח, ילדים קטנים שמשאירים נוזלים כמו שוקו על השטיח-כל אלה גורמים ללכלוך השטיח, לכן חשוב מאד לדאוג לניקוי שטיח שנמצא בשימוש. ניקוי שטיח מקצועי יש להזמין לפחות אחת לשנה לשם הסרת כתמים מהשטיח וחידוש השטיח. חשוב לזכור יש להשאיר את העבודה למומחים ולא לנסות להוריד את הכתמים שהצטברו בשטיח בעצמכם.

   

   ניקוי שטיחים למניעת מפגעים בשטיח

  רבים מאתנו מכירים את הרגע הזה בו מורגש ריח לא נעים מהשטיח, אז מתחילים במרוץ אחר מקור. ישנן סיבות רבות העשויות לגרום לריח לא נעים בחלל המשרד. לכן, מדי פעם רצוי לבצע ניקיון שטיחים למניעת מפגעים בשטיח. ניקוי שטיחים ישמור על מראה שטיח יפה לאורך זמן רב. בדומה לניקיון שולחן כך יש צורך לדאוג לניקיון שטיחים כדי ליהנות מאווירה נעימה במשרד.


  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  שטיחים מקיר לקיר נחשבים לסמל הסטאטוס ופריט המשדר יוקרה. יתרונם של שטיחים מקיר לקיר הוא שמירה על החום וכן בידוד רעשים. שטיחים מקיר לקיר הם פריט חשוב ולכן יש צורך להקפיד על ניקיונם לאורך זמן רב. רבים חוששים מפני הליך של ניקוי שטיחים מקיר לקיר ומשוכנעים כי מדובר בפעולה מסובכת למדי. אין צורך לחשוש מתהליך ניקיון שטיח מקיר לקיר. בשונה משטיחים אחרים, שטיחים מקיר לקיר מקובעים לרצפה ולכן אי אפשר להזיז אותם. הדרך הטובה ביותר לנקותם היא באמצעות שאיבת אבק מדי פעם. שטיחים מקיר לקיר הם שטיחים איכותיים העשויים מניילון דוחה כתמים, מה שמאפשר צחצוח קל באמצעות חומרי ניקוי מתאימים.

   

  ניקוי שטיחים למשרדים ועסקים עם מקצוענים

  ניקוי שטיחים הוא תחום מקצועי. מדובר באביזרים שעשויים מבדים ומחומרים מיוחדים אחרים. צריך לטפל בהם בצורה מקצועית ונכונה. טיפול לא נכון, ושימוש בחומרים לא מתאימים לא ינקה אותם. אלא במקרים מסוימים עלול גם לגרום נזק. קיימים הרבה תכשירים לניקוי שטיחים  בחנויות .לרוב תכשירים אלו נותנים מענה חלקי ולא מושלם לניקוי שטיחים בכדי להשיג תוצאה מושלמת יש לפנות לשירות חברת ניקוי שטיחים.

  שרות של הברקת שטיחים נעשה במקום הימצאו של הלקוח. אם השטיחים הם שטיחים ניידים ייקחו אנשי הצוות את השטיחים ויביאו אותם למפעל ניקוי והשטיחים יעברו שאיבת אבק יסודית בתוך מתקן מיוחד. שאיבת אבק יסודית הכרחית לפני הרחיצה ולאחר שאיבת האבק יחל תהליך רחיצת השטיח. השטיח יונח על משטח מיוחד והוא יקורצף באמצעות מכונות קרצוף מיוחדות על מנת שכל שאריות הלכלוך והכתמים יוסרו ממנו. תהליך ניקוי שטיחים מבוצע באמצעות חומרים דטרגנטים מיוחדים. לאחר השטיפה השטיח יוכנס למתקן ייבוש מיוחד. יש חשיבות מיוחדת לייבוש שכן שטיח שנשאר לח יכול לפתח עובש. לאחר הניקוי השטיח נארז ומוחזר ללקוח או למשרדיו.

   

  מבצעים את התיקון לפני הניקיון

  בין היתר החברה תוכל לבצע תיקון שטיחים אם יידרש ממנה. במידה והשטיח הוא מודבק ייעשה התהליך במקום עצמו. גם במקרה זה תבוצע שאיבת אבק יסודית . לאחריה תבוצע רחיצת השטיח באמצעות מכונת קרצוף ועם מברשת מיוחדת בעלת שערות רכות. לארח מכן תבוצע שאיבת מים מהשטיח. תהליך הייבוש צריך להיעשות מספר שעות למניעת היוצרות עובש. במשרדים מקובל לבצע ניקוי שטיחים בסוף שבוע. על מנת לתת להם שהות וזמן להתייבש. אפשר לבצע ניקוי שטיחים באמצעות חומרי קצף או אבקות ניקוי שונות במקום חומרי ניקוי נוזליים. כל זאת ובלבד שהתוצאה תהיה טובה.

   

  אולי יעניין אתכםאיך לבחור חברת ניקוי שטיחים מקצועית ומנוסה

   

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא