ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי ותחזוקת שטיחים בבתי עסק

  בית > בלוג > ניקוי ותחזוקת שטיחים בבתי עסק

  ניקוי ותחזוקת שטיחים בבתי עסק

  בתי עסק צריכים לשמור על האלגנטיות והיוקרתיות של העסק כדי שהלקוחות יחזרו ולעובדים יהיה נעים לעבוד במקום נקי עם אווירה נעימה. השטיחים הם חלק מהעיצוב של בית העסק ולכן יש להקפיד על ניקיונם. המאמר יפרט כיצד לבחור בחברה מקצועית לניקוי שטיחים בבתי העסק.

   

  מדוע צריך חברה מקצועית לניקוי שטיחים בבית העסק?

  משרדים ובתי עסק משלמים על שירותי ניקיון קבועים בהתאם לסוג העסק. אנשי הניקיון דואגים לשטיפת הרצפות, ניקוי השירותים, ניקוי האבק ועוד. כחלק מעבודתם השוטפת, הם שואבים את השטיחים לפחות אחת לשבוע. בשל העובדה שהשטיחים הם הפריטים המרשימים ביותר בבית העסק ומעניקים לו מראה אלגנטי ויוקרתי, יש צורך לתחזק אותם באופן תקופתי ובאמצעות חברת ניקוי שטיחים מקצועית.

  כשיש התערבות של חברה המתמחה בניקוי שטיחים, הם מקבלים חיות מחדש. הצבעים שלהם בוהקים יותר, הכתמים מוסרים, הם מפיצים ריח נעים ומקבלים את הברק שאבד להם.

   

  ניקוי תקופתי אחת לשנה

  השטיחים צריכים להחזיק שנים רבות ואין צורך לרכוש חדשים כאשר הם נראים דהויים. ניקוי שטיחים לעסק יסיר את האבק גם מהפינות והנישות הצרות ביותר. גם העובש ייעלם וכך לא ייווצרו עליהם חיידקים. כדי לשמור על ההיגיינה בעסק, חייבים לבצע ניקוי תקופתי לשטיחים וכך גם ליהנות מהם לעוד תקופה ארוכה. מעבר לכך, בתי עסק לא צריכים לרכוש שטיחים חדשים אם הם יכולים לחדש אותם. זהו חיסכון משמעותי לבית העסק. ההוצאות הן מינימליות כאשר מוסרים שטיחים לניקוי מקצועי אחת לשנה וכך נהנים מכל העולמות.

   

  כיצד נבחר בחברת לניקוי שטיחים?

  באתרי האינטרנט ישנן לא מעט חברות לניקוי שטיחים. הבחירה בחברה הנכונה צריכה להיעשות באמצעות המלצות. ניתן למצוא באתרים השונים חוות דעת ודירוגים של בתי עסק ואנשים פרטיים, אשר התנסו עם חברה כזו או אחרת. ניתן גם לקבל המלצות מבתי עסק אחרים או קולגות שאתם מכירים. החשוב הוא למצוא חברה אחראית ובעלת ניסיון בתחום של ניקוי שטיחים מקיר לקיר או ניקוי שטיחים גדולים מסוגים שונים, שיש לה הוכחות בשטח. חברה טובה תדע להתעסק עם סוגי השטיחים השונים ולהתאים להם את החומרים הייחודיים. החברה צריכה להחזיק במכשור מתקדם ותעשייתי וכן בצוות חרוץ ואמין. כאשר הניקוי נעשה באמצעות מכונות וניתנת עליו אחריות, תדעו שמצאתם חברה יעילה ואיכותית. גם המחיר חשוב והוא נקבע על פי סוג השטיחים, הגודל שלהם והשירות – כלומר, האם יש צורך בהובלתם למפעל ניקוי השטיחים או לשלוח צוות שינקה אותם בבית העסק.

   

  כיצד ינקו את השטיחים שלכם?

  במידה והשטיחים הם מקיר לקיר ועשויים מחומרים סינטטיים, יגיע צוות לבית העסק כדי לנקות אותם. שטיחים אלו מודבקים לרצפה ולא ניתן להסיר אותם. הצוות יזריק לשטיחים חומר אנטי בקטריאלי וידידותי לסביבה, יקרצף, ישטוף וייבש אותם בשואב אבק תעשייתי. במידה ולבית העסק שטיחים פרסיים או אפגניים, ממשי או חומר עדין אחר, הם יקבלו טיפול שונה. מומחה בחברת ניקוי השטיחים יאבחן את סוג השטיח ובמידה וצריך לקחת אותו לניקוי יסודי במפעל, הוא יטופל בעדינות באמצעות מכשור מיוחד. שטיחים עדינים יש לנער, להבריש בעדינות, להסיר את הכתמים, להכניס לאמבטיית ריכוך, לשטוף ולייבש בחדרים מבוקרים. לאחר מכן יש לשאוב אותם בשואב אבק תעשייתי ולבדוק אם כל הכתמים הוסרו. הבדיקה של חברה מקצועית היא מדוקדקת. השטיחים מצולמים ומתועדים במחשבי החברה ונבחרים להם החומרים האיכותיים ביותר. ניקוי שטיחים נעשה בשלבים ובכל שלב יש התייחסות מיוחדת על מנת לנקות אותם לעומק ולתקן נזקים שנגרמו להם בעבר.

   

   

   

   

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא