ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי חיטוי ונטרול ריחות משטיחים

  בית > בלוג > ניקוי חיטוי ונטרול ריחות משטיחים

  ניקוי חיטוי ונטרול ריחות משטיחים

  פעמים רבות אנו נתקלים בעובש או כתמים בשטיחים המפיצים ריח רע בבית או במשרד. אנו מזליפים מטהר אוויר אך הריח נותר וקשה להתמודד איתו. ניקוי שטיחים מקצועי יכול לסייע בפתרון הבעיה. המאמר יפרט כיצד ניתן לנטרל את הריח לתמיד.

   

  כיצד מנטרלים ריחות משטיחים?

  נטרול ריח משטיח אינו דבר של מה בכך. בבתים בהם יש בעלי חיים קורה שהכלב או החתול עושים את צרכיהם על השטיח. על אף שמיד לוקחים מגבון לח ומנקים, הריח נותר. גם חלילה אם הילד הקיא על השטיח או נשפך רוטב, קשה לנטרל את הריח לגמרי. בעיקר כאשר יש ימים חמים, הבית סגור והמזגן עובד, מרגישים את הריח שדבק בשטיח. כדי לפתור את הבעיה לתמיד יש צורך בחיטוי יסודי. על השטיח יכולים להיווצר חיידקים ולא רק כתמים המפריעים לעין. במקרים רבים גם מצטבר עובש כתוצאה מלחות, מיץ שנשפך ועוד. ניקוי וחיטוי שטיחים מקצועי הנעשה באמצעות חברה לשירותי ניקוי שטיחים מקיר לקיר יהיה יעיל ויפתור את הבעיה לתמיד.

   

  כיצד חברה מקצועית לניקוי שטיחים תנטרל ריחות?

  ניקוי שטיחים נעשה לפי סוג השטיח. מומחה מטעם החברה לניקוי שטיחים בוחן את הכתמים, מריח את הריחות ומציע טיפול בחומרים אנטי בקטריאליים ירוקים השומרים על הסביבה. כל שטיח נבחן בקפידה על מנת להתאים לו את החומרים הרצויים. ישנם שטיחים עדינים מאוד העשויים ממשי, קטיפה, עבודת יד ומרקמים עדינים שחייבים לקבל טיפול מיוחד. במידה ולא ניתן לנקות את השטיחים בבית הלקוח, הם נלקחים למפעל ניקוי השטיחים כדי לעבור חיטוי מסיבי. כאשר הם מגיעים למפעל, מצלמים אותם ובונים תכנית לנטרול ריחות וניקוי. את השטיחים מנערים ושוטפים בסילוני מים. כל כתם מטופל באופן ידני ומוסר לגמרי. לאחר מכן מכניסים אותם לאמבט עם חומרי בישום מיוחדים המרככים אותם, ותולים אותם לייבוש בחדר בקרה. אחרי הייבוש שואבים אותם, אורזים ומובילים חזרה לבית הלקוח. כל התהליך נעשה בשלבים ובאופן יסודי ומקצועי.

   

  כיצד מנטרלים ריחות משטיחים בבית העסק?

  עסקים שונים כמו: מסעדות, בתי מלון, משרדים וכד' מחזיקים בשטיחים מקיר אל קיר. אלו שטיחים סינטטיים שלא ניתן להזיז בשל היותם דבוקים לקירות ולרצפה. לא פעם ולא פעמיים קורה שאנשים אוכלים בחדר בית המלון ומשאירים לכלוך שגורם לריח לא נעים בחדר. במסעדות ובמשרדים קורה שנשפך יין או קפה על השטיחים והריח חריף. כאן נכנסת לפעולה חברת ניקוי שטיחים מהימן ובעל ניסיון מגיע לבית העסק ומנקה את השטיחים בזריזות ובהתמדה. כל פינה בשטיח מקבלת טיפול באמצעות הזרקה יניקה. השטיח עובר קרצוף ושטיפה יסודית ולאחר מכן ייבוש ושאיבה בשואב אבק תעשייתי. זהו הפתרון האולטימטיבי לבתי עסק כמו בתי מלון, שחייבים לשריין את החדרים לאורחים הבאים, אך גם פותר את בעיית הריחות במשרדים או בעסקים אחרים.

   

  עשה זאת בעצמך

  כדי להימנע מריחות על השטיחים ולנטרל אותם ניתן לעשות מספר פעולות באופן עצמאי:

  • יש לתלות את השטיחים באוויר הצח על צידם ההפוך ולאוורר אותם. אין לתלות אותם על הצד הצבעוני כדי שלא ידהו מהשמש. כמובן שבימים חורפיים לא ניתן לעשות זאת, אלא אם כן תולים אותם תחת פרגולה או גגון.
  • כשאתם רוצים לתת עזרה ראשונה לשטיחים שאינה מחומר רעיל, בעיקר אם יש בבית ילדים, השתמשו בחומץ ואבקת אפייה. ערבבו כוס חומץ, כוס אבקת אפיה וכוס עם מים חמים, שפכו על השטיח ושפשפו בעדינות עם מברשת. לאחר מכן תלו את השטיח בצל בצורה הפוכה.

   

   אולי יעניין אתכם – איך לנקות שטיח ומה העלות

   

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא