ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים במפעל

  בית > בלוג > ניקוי שטיחים במפעל

  ניקוי שטיחים במפעל

  שטיחים הם מוצרים שיש כמעט בכל בית והם לא רק שימושיים אלא גם מקנים עיצוב וחמימות. כדי לתחזק אותם ולהאריך את חייהם, חשוב לטפל בהם ולנקותם באופן מקצועי. המאמר יעסוק בחשיבות של ניקוי שטיחים במפעל ויתרונותיו.

   

  אלו סוגי שטיחים מנקים במפעל?

   

  בדרך כלל נוהגים לנקות את השטיחים בבית ולשאוב אותם לפחות פעם בשבוע. על אף זאת, יש להקפיד לפחות פעמיים בשנה לשלוח את השטיחים לניקוי יסודי ומקצועי במפעל לניקוי שטיחים. הניקוי במפעל מתאים לרוב סוגי השטיחים. שטיחים בעבודת יד ושטיחים קלאסיים כמו: פרסיים, קילים, אוזבקים, קווקזים, אפגאניים, סינים יתנקו בעדינות ובתשומת לב כדי לשמור על מרקם הטקסטורה והצבע שלהם. גם שטיחים העשויים מצמר, משי, עור, ויסקוזה, חבלי שאגי, סינטטיים ועוד יעברו תהליך של ניקוי קפדני. בנוסף שטיחים עתיקים שצבעם דהה, יעברו ניקיון יסודי ומבוקר ויהיו כמו חדשים.

   

  תהליך הניקוי במפעל

   

  תהליך הניקוי במפעל מורכב וכולל מספר שלבים. כאשר השטיחים מגיעים למפעל מתאימים להם את הניקוי התואם לסוג שלהם. מצלמים אותם, מתעדים את הנתונים במחשב וכך למעשה מאבחנים את שיטת הניקוי שלהם זקוקים השטיחים. בשלב הבא מסירים את האבק על ידי ניעור ומשרים אותם בנוזלי ריכוך עם מים. את הכתמים מסירים באופן ידני בחומרים המתאימים ושוטפים אותם במים תוך כדי הברשתם. בשלב הבא סוחטים אותם במכשור מיוחד והם נתלים בחדרי ייבוש באופן מבוקר או במכונות ייבוש ייחודיות. בכל שלבי העבודה הניקוי מפוקח ומבוקר על ידי עובדים מקצועיים ובעלי ניסיון. לבסוף השטיחים עוברים שאיבה עם שואב תעשייתי, מבשמים אותם ואורזים לשליחה.

   

  יתרונות הניקוי במפעל

   

  בראש ובראשונה ניקוי השטיחים כולל הובלה והחזרת השטיחים ללקוחות. יתרון זה מונע מאמץ של סחיבת השטיחים על ידי הלקוחות, העמסתם והסעתם למפעל. בנוסף, מרגע הובלתם ועד להחזרתם הם מבוטחים. האחריות ניתנת גם לאחר החזרתם לתקופה מסוימת. יתרון נוסף, הוא יחס אישי. מקצוענים 2000 מתמחה בשירותי ניקוי שטיחים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, ומטפלים בשטיחים בתשומת לב יתרה ובחומרים הנכונים על פי סוגם. כל שטיח עובר למעשה טיפול אישי וקפדני. כמו כן, במפעל יש מכשור מתקדם ותעשייתי, עובדים מנוסים וחומרי ניקוי ידידותיים לסביבה בעלי תו תקן. שיטת הניקוי נעשית בשלבים תוך כדי בקרה ופיקוח וללא פגיעה במרקם ובצבע שלהם.

   

  חשיבות הניקוי במפעל

   

  הניקוי במפעל הינו ניקוי עמוק וחודרני. במרבית מהשטיחים נאגרים פטריות, חיידקים ואבק שאינם בריאים, בעיקר לבעלי חיים ולאלרגנים. כאשר מנקים אותם במפעל חודרים לתוך הסיבים ורמת הניקוי גבוהה כיוון שהיא נעשית בטכנולוגיה מתקדמת וחומרי ניקוי המתאימים לאלרגניים. כך שמעבר ליופי, לחשיבות הבריאות יש כאן תפקיד גדול. מפעל לניקוי שטיחים מומחה בתחומו ומספק ניקוי יסודי שאותו לא ניתן לעשות באופן עצמאי במידה ורוצים שטיחים נקיים ויפים שישתמרו לשנים ארוכות וימשיכו לשמש את בני הבית.

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא