ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים גדולים

  בית > בלוג > ניקוי שטיחים גדולים

  ניקוי שטיחים גדולים

  שטיחים מעוצבים בבתים הם דבר נפוץ כבר מאות ואפילו אלפי שנים ברחבי העולם. השטיח הוא אמצעי קישוטי נפלא לבית וגם יש לו מטרות פרקטיות רבות. בפרס (איראן של היום) היו מייצרים שטיחים שנודעו בכל רחבי העולם ביופי שלהם ובאיכות שלהם. כיום נפוצים בבתים בעיקר שטיחים שעשויים מחומרים סינתטיים. שטיחים אלו מגיעים בשלל צורות וצבעים ומשדרגים את עיצוב הבית באופן פשוט ואפקטיבי.

  כאשר ישנם בבית שטיחים, אחת המשימות המאתגרות יותר של התחזוקה השוטפת בבית היא פעולת ניקוי השטיחים. זאת במיוחד כאשר מדובר בשטיחים גדולים. את השטיח לא ניתן להכניס למכונת הכביסה ויש לנקות אותו בעדינות ובצורה המתאימה לסוג שלו. סוגים שונים של שטיחים מצריכים ניקיון שטיחים שונה ושימוש בחומרי ניקוי שונים.

  ניתן להגיע לרמת ניקוי טובה למדיי של השטיחים באופן ביתי, אך אם רוצים לנקות בצורה עמוקה ביותר את סיבי השטיח ואת הלכלוך והאבק שהצטברו בהם, כדאי לבצע ניקוי שטיחים מקצועי עם חברת ניקוי שטיחים אחת לכמה זמן.

  איך מנקים שטיחים גדולים?

  שטיחים גדולים הם אתגר גדול במיוחד לניקיון הבית. יש כמה סוגים של שטיחים גדולים לשימוש ביתי או משרדי. חלק מהשטיחים הגדולים הם שטיחים שכוללים שטח פנים רב וחלקם הם שטיחים מקיר לקיר שמצריכים ניקוי מיוחד עוד יותר. בשטיחים גדולים, כמו בכל סוגי השטיחים, מצטבר אבק בעומק הסיבים וחשוב לדאוג לסילוקו.

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר מצריך פעולה יסודית הכוללת פינוי כל תכולת החדר, שאיבה יסודית של השטיח וקרצוף שלו בעזרת חומרים מיוחדים לניקוי שטיחים. בשטיחים מקיר לקיר בדרך כלל גם בולטים יותר הכתמים השונים והם מפריעים יותר לעין.

  ניקוי שטיחים בבית באופן עצמאי

  חשוב לדעת כי ניתן לבצע ניקוי שטיחים באופן עצמאי בבית. גם אם מדובר בשטיח בעל נפח גדול ומידות רחבות, ניתן להרים אותו מהרצפה, לנער אותו, ולאחר מכן לבצע שאיבה שלו בעזרת שואב אבק וניקוי בעזרת חומר המיועד לניקיון שטיחים.

  חשוב להקפיד לבצע את הפעולות האלו אחת לשבוע, בזמן הניקיון הכללי שעושים בבית, על מנת לנטרל את גורם האבק ולשמור על רמות ניקיון והיגיינה ראויות.

  חברת ניקוי שטיחים מוכחת ומנוסה

  כאשר יש צורך בניקיון שטיחים גדולים באופן יסודי, בין אם מדובר על ניקוי והעלמת כתמים עקשניים שאינם יורדים או לצורך תחזוקה שוטפת – מומלץ לפנות אל חברת ניקוי שטיחים מקצועית. חברת "מקצוענים 2000" משתמשת בטכנולוגיה מתקדמת ובחומרים איכותיים כדי להביא לרמת ניקיון מושלמת של השטיחים הגדולים שלכם.

  יש לדעת כי ניקוי שטיחים מחיר לא חייב להיות גבוה מאוד. ניתן לקבל את שירותי ניקיון השטיחים במחירים שווים לכל כיס בהתאם לגודל השטיח ולמצבו. דאגה לניקיון השטיח היא חלק חשוב מהדאגה לניקיון הבית כול ומומלץ לא להזניח את הנושא הזה ולדאוג שהשטיחים יהיו תמיד נקיים ככל האפשר.

   

  אולי יכול לעניין אתכם – ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא