ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים וריפודים לחברות וארגונים

  בית > בלוג > ניקוי שטיחים וריפודים לחברות וארגונים

  ניקוי שטיחים וריפודים לחברות וארגונים

  לא פעם אנו נכנסים לחברות וארגונים שונים המקבלים קהל, ואז אנו יושבים בלובי בנוחות ומתרשמים. חשבתם פעם כיצד החברות הללו שומרות על הריפודים והשטיחים שלהם? המאמר יעסוק בניקוי שטיחים וריפודים במקומות הללו.

   

  איך שומרים על שטיחים נקיים בארגונים?

  ארגונים רבים כמו מכוני רפואה פרטית, עיריות וחברות אחרות, מעצבים את המסדרונות והלובי שלהם באמצעות תמונות אומנות וריהוט בסגנונות שונים. קהל הלקוחות והשותפים העסקיים המגיעים למקומות אלו מתרשמים מהעיצוב בין אם הוא מודרני ובין אם הוא קלאסי או כפרי. הם יושבים בנוחות בלובי, משוטטים במסדרונות ומקבלים את השירות הדרוש להם. הארגונים משכירים חברות ניקיון, שמגיעות בכל יום לשאוב את השטיחים, לנקות אבק, שירותים ועוד. עם זאת, על השטיחים הללו צועדים מדי יום מאות אנשים. בנוסף, עלולים להישפך עליהם נוזלים שונים ולהכתים אותם.
  ניקוי שטיחים למשרדים מקצועי מגיע לארגונים ולחברות באופן תקופתי, מאבחן את השטיחים ומנקה אותם בצורה יסודית. ניקוי שטיחים לעסקים הוא הכרחי על מנת שיישמרו לאורך זמן ולא ידהו או ייקרעו.

   

  אופן הניקוי של השטיחים

  חברה לניקוי שטיחים עושה מאמץ ניכר כדי לשמר אותם. השטיחים עוברים תהליך המורכב ממספר שלבים: אבחון הסוג שלהם, התאמת חומרי הניקוי, קרצוף, הסרת כתמים ושאיבה במכשור תעשייתי. בין אם אלו שטיחים מקיר אל קיר ובין אם שטיחים עדינים יותר, ניקוי שטיח חייב להיעשות באמצעות חומרים ירוקים השומרים על הסביבה. בין האנשים והעובדים הנכנסים לחברות, ישנם כאלו האלרגיים לחומרים כימיים, שעלולים לפגוע להם בדרכי הנשימה. לפיכך, החברה לניקוי שטיחים מתאימה את החומרים בצורה הטובה ביותר.

   

  איך שומרים על ריפודים נקיים?

  הספות היוקרתיות בלובי של חברות וארגונים עשויות מחומרי גלם שונים. ישנם עסקים שרוכשים ספות מעור או מבדים שונים. ניתן למצוא ספות מבדים סינתטיים או משולבים עם בדים אחרים כמו פשתן, משי, כותנה או פוליאסטר שהוא הנפוץ ביותר ומכונה מיקרו פייבר. הבד של הפוליאסטר עמיד וקל לניקוי מאשר בדים אחרים. אך אין זה משנה מה סוג הבד, הספות הללו יקרות וחייבות להישמר לאורך זמן על מנת שהארגונים לא ייאלצו לרכוש חדשות. כאשר נוצרים כתמים על הספות, קרעים או דהייה, לא מוכרחים מיד להחליף אותם. על מנת למנוע זאת, יש להזמין חברה המתמחה בניקוי ספות וריפודים. ניקוי ריפודים מומלץ לעשות אחת לשנה באופן יסודי ומקיף. כך יישמר המראה האקסקלוסיבי והאלגנטי של הספות. סיבה נוספת היא רמת הספיגה של הספות. במרוצת השנים הריפוד סופג ריחות פחות נעימים ומצטבר עליו עובש. כדי לקבל מראה וריח רעננים, צריך לנקות את ריפוד הספות בחומרים איכותיים המטיבים עימו.

   

  אופן ניקוי הריפודים

  ניקוי הריפודים נעשה באופן נקודתי ויסודי עם שמפו ומרכך בטיחותיים לסביבה. הריפוד עובר תהליך של קרצוף, הברשה עמוקה והסרת כתמים. הוא נשטף היטב ונשאב במכשור מתקדם הכולל מכונה של הזרקה יניקה עוצמתית או קצף יבש. ישנם מקרים בהם יש להסיר את הכתמים בצורה ידנית ולעשות שימוש בחומרים המותאמים לסוג הכתם. ישנן חברות לניקוי ריפודים שמלבינים אותם, מרככים את הסיבים שלהם ומורחים עליהם שכבת הגנה המונעת כתמים נוספים, חלחול של נוזלים ולכלוך נוסף.

   

  עשו את הבחירה הנכונה

  מומלץ לבחור בחברה המנקה באופן מקצועי ריפוד ושטיחים כדי לקבל את השירות בשביל שניהם. המלצות על חברה לניקוי שטיחים איכותית ניתן למצוא ברשת או לקבל מקולגות שהתנסו עם חברה כזו או אחרת בעבר. חשוב שלחברה יהיה ניסיון וותק בתחום ניקוי הריפוד והשטיחים, כדי שתוכלו לקבל את המענה המושלם עבורם.

   

   

   

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא