ליצירת קשר

073-77-66-009

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

ניקוי שטיחים להיכלי תרבות

בית > ניקוי שטיחים להיכלי תרבות

ניקוי שטיחים להיכלי תרבות

היכלי תרבות הוא מקום שצריך להיות אסתטי ופרקטי על מנת לאפשר לצפות בסרטים שונים בנוחות המיטבית. הכיסאות מרופדים ונוחים לישיבה, בידיות יש מקום לשתייה, המסך גדול והסאונד איכותי. השטיחים בהיכלי התרבות הם סינתטיים מקיר אל קיר ומתלכלכים לא מעט בין הצגה ראשונה להצגה שנייה וכד'. הקהל המורשה לאכול בסרט משאיר את קרטוני הפופקורן עליהם, פירורים ושאריות נופלים ומלכלכים אותם, קוקה קולה נשפכת ויוצרת כתמים וכן הלאה. התפקיד של הסדרנים הוא לנקות את האולם בין ההופעות.

 

ניקוי שטיחים יסודי להיכלי תרבות

ניקיון זה הוא קוסמטיקה לאולם כדי לאפשר כניסה של קהל חדש, אך הוא לא יסודי. בינתיים הכתמים גדלים, נוצרת קרדית האבק והשטיחים מאבדים מאיכותם. לא ניתן להציג סרט בלעדיהם מכיוון שהם מבודדים רעש ושומרים על האקוסטיקה התקינה במהלך ההקרנה. הם גם מבודדים קור ושומרים על טמפרטורה מאוזנת ועל בטיחות הקהל. אם לא היו שטיחים בתיאטראות, אנשים היו עלולים להחליק על הרצפה או המדרגות. בעיקר כשנכנסים לאחר שהתחילה ההצגה והאולם חשוך, חשוב להקפיד על הזהירות.

בהתחשב בעובדה שהשטיחים למעשה משרתים את הקהל המגיע להיכלי התרבות וצריכים להחזיק לאורך שנים, חייבים לתחזק אותם באופן שוטף. חברה לניקוי שטיחים רצינית מגיעה בשעות הבוקר ומנקה אותם ביסודיות ובמקצועיות. כל פינה באולם נשאבת, מתחת לכיסאות, בין המדרגות ועוד. השטיחים מקבלים טיפול בחומרים המפיצים ריח נעים, ומאווררים אותם באמצעות המזגנים לאחר הקרצוף והניקוי המסיבי שלהם.

חייגו לקבלת פרטים נוספים

ליצירת קשר לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא