ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים להיכלי תרבות

  בית > בלוג > ניקוי שטיחים להיכלי תרבות

  ניקוי שטיחים להיכלי תרבות

  היכלי תרבות הוא מקום שצריך להיות אסתטי ופרקטי על מנת לאפשר לצפות בסרטים שונים בנוחות המיטבית. הכיסאות מרופדים ונוחים לישיבה, בידיות יש מקום לשתייה, המסך גדול והסאונד איכותי. השטיחים בהיכלי התרבות הם סינתטיים מקיר אל קיר ומתלכלכים לא מעט בין הצגה ראשונה להצגה שנייה וכד'. הקהל המורשה לאכול בסרט משאיר את קרטוני הפופקורן עליהם, פירורים ושאריות נופלים ומלכלכים אותם, קוקה קולה נשפכת ויוצרת כתמים וכן הלאה. התפקיד של הסדרנים הוא לנקות את האולם בין ההופעות.

   

  ניקוי שטיחים יסודי להיכלי תרבות

  ניקיון זה הוא קוסמטיקה לאולם כדי לאפשר כניסה של קהל חדש, אך הוא לא יסודי. בינתיים הכתמים גדלים, נוצרת קרדית האבק והשטיחים מאבדים מאיכותם. לא ניתן להציג סרט בלעדיהם מכיוון שהם מבודדים רעש ושומרים על האקוסטיקה התקינה במהלך ההקרנה. הם גם מבודדים קור ושומרים על טמפרטורה מאוזנת ועל בטיחות הקהל. אם לא היו שטיחים בתיאטראות, אנשים היו עלולים להחליק על הרצפה או המדרגות. בעיקר כשנכנסים לאחר שהתחילה ההצגה והאולם חשוך, חשוב להקפיד על הזהירות.

  בהתחשב בעובדה שהשטיחים למעשה משרתים את הקהל המגיע להיכלי התרבות וצריכים להחזיק לאורך שנים, חייבים לתחזק אותם באופן שוטף. חברה לניקוי שטיחים רצינית מגיעה בשעות הבוקר ומנקה אותם ביסודיות ובמקצועיות. כל פינה באולם נשאבת, מתחת לכיסאות, בין המדרגות ועוד. השטיחים מקבלים טיפול בחומרים המפיצים ריח נעים, ומאווררים אותם באמצעות המזגנים לאחר הקרצוף והניקוי המסיבי שלהם.

   

  ניקוי שטיחים להיכלי תרבות – שאלות תשובות

   

  פעם בכמה זמן צריך לנקות את השטיחים בהיכל התרבות?

  אנחנו ממליצים לבצע ניקוי שטיחים מקצועי לפחות כמה פעמיים בשנה, גם במידה ואין כתמים והשטיח נראה במצב מעולה. הוא עדיין מלא במזהמים, אבק וקרדית האבק, למידע נוסף והתייעצות צרו קשר עוד היום!

  כמה זמן דורש תהליך של ניקוי שטיחים להיכלי תרבות?

  הכל תלוי בסוג השטיח וגודלו של ההיכל והאם אתם מעוניינים שניקוי השטיח יהיה בהיכל עצמו, במידה ואתם מוסרים את השטיח לניקוי במפעל שלנו אנחנו נחזיר אותו אליכם מריח טוב, נקי וכמובן ייבש תוך כמה ימי עסקים, לפרטים נוספים צרו קשר היום!

  איך מקבלים הצעת מחיר עבור ניקוי שטיחים?

  בעולם המודרני שלנו כל שעליכם לעשות זה לצלם את השטיח ולהעביר את התמונות עם מידות השטיח וההיכל. ברובם הגדול של השטיחים תמצאו מדבקה עם מידות בתחתית השטיח.
  מוזמנים ליצור קשר 073-77-66-009 ונשמח לעמוד לרשותכם

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא