ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים למשרדים

  בית > בלוג > ניקוי שטיחים למשרדים

  ניקוי שטיחים למשרדים

  מקום העבודה הוא הבית השני שלנו, בו אנו נמצאים שעות רבות. לכן אנו מטפחים אותו, בוחרים ריהוט מעוצב, ודואגים שהשהייה בו תהיה נעימה ורגועה. כדי להישאר נינוחים, חייבים לטפל גם בשטיחים. המאמר יעסוק בכל מה שצריך לדעת על ניקוי שטיחים למשרדים.

   

  סביבת העבודה חשובה מאוד לכולנו. אנו מוצאים את עצמנו מבלים את רוב שעות ימינו במקום העבודה שלנו באשר הוא. מעבר לשעות העבודה המרובות, שגרת העבודה התובענית דורשת מאתנו גם ביצוע משימות רבות ומלחיצות. משימות אלו, למרות שרובן הוא חלק מהתפקיד, תורמות ללחץ שקיים גם כך. ניקיון המשרד יכול להועיל ולשפר את ההרגשה בעניין זה מאחר ואין להקל ראש כשמדובר בנוחות שלנו. תמיד נשמח למצוא את הפינה השקטה שלנו ולנקות לרגע את הראש, להירגע ולהתרכז כדי להמשיך ולתפקד בצורה מדויקת ואחראית.

   

  ניקיון שטיחים למשרדים – ציוד מיוחד לתוצאה מושלמת

  ענף הניקיון הוא רחב ומאפשר לנו ליהנות מסוגים רבים של חומרים וציוד שיביאו לניקיון שטיחי המשרד בצורה מושלמת ואיכותית. מחקו את התמונה העולה בראשכם, שבה עובד ניקיון מחזיק מטלית פשוטה ועובר על הציוד ועל ריצפת החדר עם דלי מים שחומר ניקוי בסיסי מעורבב בו. גם אם יש צורך רק בניקיון בסיסי, הרי שמגוון חומרי הניקוי הוא עצום והקפדה על חומרי ניקוי איכותיים תגרום לניקיון אצלכם להיות מורגש זמן רב יותר. כשמדובר בניקיון שטיחים עבור משרדים בעלי צורך בניקיון רציני ועמוק יותר הופך השימוש בציוד מיוחד למחייב. למטרות ניקיון "כבד" ייעשו שימושים במכונות המתאימות לכל מטרה.

   

  שטיח נקי – הפנים של העסק שלך

  במשרדים רבים ובעיקר באלו בהם נערכת פגישות עסקיות ומקבלים לקוחות, המשרד צריך לשדר רושם. לא משנה מה אופי המשרד, האופן בו הוא מרוהט והעיצוב שלו משפיעים על האנשים המבקרים בו. גם אם אלו רק העובדים, המשרד צריך לשדר נועם ואווירה נינוחה. השטיחים הם אלמנטים עיצוביים, הקיימים במשרדים רבים, ועוזרים להם ליצור רושם אלגנטי ויוקרתי. אומנם הניקוי במשרד נעשה באמצעות חברת ניקיון באופן שוטף, אך הם אינם מומחים לשטיחים. ניקוי שטיחים למשרדים צריך להיות פרקטי ולפטור אתכם מהסרת כתמים ולכלוך קשה. כדי שהמשרד יהיה ייצוגי הוא חייב להיות נקי למשעי. חומרי הניקוי צריכים להתאים לסוג השטיחים הנמצאים בו ולנטרל ריחות רעים. גם שיטות הניקוי צריכות להיות בהתאם, ולכן חשוב להזמין חברה לניקוי שטיחים מקצועית.

  המשרד צריך לשדר רושם? לא משנה מה אופי המשרד - ניקוי שטיחים למשרדים - מקצוענים 2000


  טיפול זהיר ובטוח

  ניקוי שטיחים למשרדים הנעשה באמצעות חברה מובילה לניקוי שטיחים, חייב להיעשות בזהירות ובאופן בטוח. הלקוחות והקולגות נמצאים במשרד שעות רבות, ולכן חייבים לעשות שימוש בחומרים ידידותיים לסביבה. בנוסף, ישנם שטיחים שהסוג שלהם עדין מאוד כמו שטיחים פרסיים, אפגניים או סיניים. שטיחים אלו חייבים לקבל טיפול מסור וייחודי. גם ניקוי שטיחים למשרדים מקיר אל קיר נעשה בשיטות זהירות בשל הסיבים הסינתטיים שלהם. כאשר עושים ניקוי שטיחים לעסקים, הזמן הטוב ביותר לנקות הוא לאחר שעות העבודה. חברה אמינה ואחראית יכולה לבצע את השירות בדיוק וביעילות. הם יזהרו לא לפגוע בשטיחים, יסירו כתמים עקשניים וינטרלו ריחות רעים.

  ניקיון שטיחים גדולים למשרדים - מקצוענים 2000

  ישנם משרדים בהם יש שטיחים גדולים הפרוסים בכל החדרים או דבוקים לרצפה. ניקוי שטיחים למשרדים חייב להיות יסודי. יש להגיע לכל פינה ופינה, לנקות מקומות צרים, להבריש, לקרצף ולשטוף אותם. כאשר מגיע מומחה מחברת ניקוי השטיחים, הוא מזריק להם חומרים מיוחדים ושואב אותם בשואב אבק מקצועי מתקדם. כאשר מגיעים למחרת למשרד, אי אפשר להכיר אותו. השטיחים מצוחצחים ונראים חדשים לגמרי. כך ניתן לתחזק אותם כל 6 חודשים וליהנות מהם לאורך זמן. כך המשרדים חוסכים הרבה כסף, כי בעליהם לא צריכים לרכוש שטיחים חדשים ולהיכנס להוצאות נוספות. הלקוחות מתרשמים מהם, העובדים מרוצים והניקיון חוגג.

   

  כיצד מתמחרים ניקוי שטיחים למשרדים?

  את המחיר קובעים לפי מספר פרמטרים:

  • סוג השטיח – סינתטי, עבודת יד, שאגי וכד'
  • גודל – ככל שהשטיח גדול יותר, המחיר יהיה גבוה יותר
  • סוג הכתמים – כתמים קשים להסרה או קלים להסרה
  • טיפול מיוחד – ניקוי לאחר הצפה, נטרול ריחות של צואה או שתן של בעלי חיים או תיקון – כל אלו ייקבעו לאחר אבחון השטיח.

  בניגוד לניקיון שטיחים ביתי, ניקוי שטיחים במשרד דורש שיטתיות. החומרים האנטי בקטריאליים מוזרקים לסיבים, המכשירים בהם משתמשים תעשייתיים ומתקדמים, הניקוי מורכב משלבים ומותאם לסוג השטיחים. כאשר מנקים את השטיחים בבית באופן חובבני, ניתן לעיתים להתגבר על כתמים אם מנקים אותם באותו רגע. ישנם חומרים טבעיים כמו: חומץ, קליפות הדרים, סודה לשתייה וכד'. עם זאת, כאשר רוצים שהניקוי יהיה יעיל וינטרל ריחות, חייבים להסתייע בחברה מקצועית. הפער בין ניקוי חובבני לניקוי מקצועי הוא משמעותי. החיטוי נעשה באופן מלא באמצעות מומחים. ישנם שטיחים שיש לתקן או להחזיר את הצבע והברק שנעלם להם עם הזמן, ואת זאת התוצאות יוכיחו.

  תפקוד קל ושוטף שלנו יתרום גם לחברה שבה אנו עובדים, כך שכולם מרוויחים מכך. ניקיון משרדים עבור רבים מאתנו שמשתדלים להפוך את המשרד ליותר אישי ונוח, יכול לסייע רבות להשגת מטרתנו. הדבר יעזור לנו בשעות עבודה קצת קשות ומעצבנות של היום אם נוכל לשנות מעט את התמונה ונצליח להירגע ע"י כך שנמנע מעצמנו חוויות מרגיזות נוספות שלא יתרמו למצבנו הרגעי הרעוע (כמו הנחת ידנו בטעות על משטח מלא אבק או מבט חטוף שימצא לכלוך מגעיל שלא נאסף). חשוב שניקח בחשבון כי תרומתו של עובד נינוח היא איכותית ויעילה הרבה יותר ועלינו להתייחס לכך ולא רק לרושם שניקיון משרדים תורם.

   

   

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא