ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים מקיר אל קיר לעסקים

  בית > בלוג > ניקוי שטיחים מקיר אל קיר לעסקים

  ניקוי שטיחים מקיר אל קיר לעסקים

  שטיחים בבתי עסק רבים הם בדרך כלל סינתטיים אך לא רק. כדי לנקות את השטיחים באופן יסודי ושוטף, יש לדעת מהו סוג השטיח ולנקות בהתאם. המאמר יעסוק בניקוי שטיחים מקיר אל קיר בבתי עסק שונים.

   

  כל שטיח הוא יחיד ומיוחד

  כל שטיח הוא יחיד ומיוחד במינו ומקבל טיפול שונה לפי סוג הסיבים והחומר ממנו הוא מיוצר. הסוגים העיקריים בבתי עסק רבים מתחלקים לשניים: שטיחים מסיבים סינתטיים או שטיחים מחומרים טבעיים. התאמת חומרי הניקוי ושיטת הניקיון חשובה לכל סוג ומותאמת באופן ספציפי לשטיח. ניקוי שטיחים מקיר לקיר למשל, נעשה בבית העסק, כי לא ניתן להרימם. הם מודבקים לקירות ולרצפה ולכן יש להקפיד על הניקיון שלהם בכל פינה.

  לשם כך מומלץ לפנות לחברת ניקוי שטיחים מקצועית. לפני התהליך של ניקוי שטיחים לעסקים, החברה המקצועית בה בחרתם לעבודה תגיע לאבחן את סוג השטיחים. בין אם מזמינים ניקוי שטיחים לבתי מלון ובין אם זהו ניקוי שטיחים לחברות, הם יקבלו טיפול הולם ויסודי.

   

  ניקוי מקיר אל קיר

  חברת השטיחים המגיעה לעסק מפנה את כל הריהוט שנמצא על השטיחים, ונכנסת לפינות צרות ביותר, דבר שקשה לעשות לבד בלי מכשור מתקדם. ניקוי שטיחים מקיר לקיר צריך להיעשות באופן קבוע ובכל שבוע, אומנם ניקוי שטיחים מקיר אל קיר קל יותר משטיחים מחומרים טבעיים, אך עדיין מחייב הקפדה יתרה עם מכשור מקצועי הכולל מזרקים מיוחדים, חומרים מותאמים ושואב אבק תעשייתי. שטיחים מסוג זה מתפרסים על כל השטח במשרד. לפיכך, ניקוי שטיחים גדולים הוא עסק מאתגר שרצוי לנקות באופן מקצועי ושיטתי.

   

  איך מנקים שטיחים פרסיים וסיניים

  ניקוי שטיחים למוסדות או בתים בהם יש שטיחים עדינים כמו שטיחים פרסיים וסיניים, עושים באמצעות הזרקה מיוחדת ונמנעים מלקרצף אותם. שטיחים אלו יקרים מאוד, בעלי דוגמאות מיוחדות וצבעים חזקים, ולכן הטיפול בהם חייב להיות זהיר. לא פעם ניקוי שטיחים למסעדות אוריינטליות בהם אנו רואים שטיחים מסוג זה, מחייב ניקוי במפעל ולא במקום עצמו. במפעל השטיחים עוברים ניעור, משרים אותם באמבטיית ריכוך, ולאחר מכן מסירים את הכתמים באופן ידני. הם נשטפים בעדינות ועוברים לייבוש בחדרים מבוקרים. בסופו של התהליך הם נשאבים ועוברים ביקורת איכות. המפעל מעניק שירות של הובלת השטיחים והחזרתם לבתי העסק. במקרים מסוימים ניתן לנקות אותם גם במוסד באמצעות הזרקה יניקה, המשלבת מים עם חומר מיוחד ושאיבה יסודית.

   

  ניקיון עצמאי שוטף

  את השטחים מומלץ לנקות באופן תקופתי על ידי חברה מקצועית במפעל שטיחים או במוסד עצמו. מסעדות, משרדים ומוסדות אחרים שאליהם נכנס קהל, חייבים לשמור על איכות השטיחים ולנקות אותם באופן שוטף. הניקיון יום יומי ונעשה באמצעות שואב אבק על מנת להסיר את הלכלוך המצטבר כתוצאה מפעילות המקום וכדי שלא יחדור לסיבים. מומלץ לאוורר את השטיחים מדי פעם על ידי תלייתם בצורה הפוכה, כדי שיהיו חשופים לאוויר. גם המזגנים בבית העסק המופעלים על קירור ימנעו ריחות לא נעימים בשטיחים. אם בכל זאת אתם משתמשים בחומרים לניקוי שטיחים, צריך לבחור אותם בצורה נבונה ולקבל ייעוץ מחברת שירותי ניקיון ושטיחים מקצועית. חומר שאינו מתאים לשטיח עלול להרוס אותו ולגרום לו נזק בלתי הפיך.

  בבתי העסק ובעיקר במסעדות עלולים להיווצר כתמים, אותם יש להסיר בעדינות ולא למרוח. המריחה עלולה להגדיל את הכתם ולעשות את הפעולה ההפוכה. יש להקטין אותו עד כמה שאפשר או לשלוח את השטיח לניקוי מקצועי. החברה תסיר את הכתמים באופן מוחלט.

   

  אולי יעניין אתכםשטיחי קיר – מדריך הקנייה והתחזוקה המלא

   

   

   

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא