ליצירת קשר

073-77-66-009

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

ניקוי שטיחים מקיר לקיר – כל מה שצריך לדעת

בית > ניקוי שטיחים מקיר לקיר – כל מה שצריך לדעת

ניקוי שטיחים מקיר לקיר - כל מה שצריך לדעת

ניקוי שטיחים מכל סוג ובכל סדר גודל, הינו שירות מקצועי המוצע לכם בין היתר על ידי חברות ניקיון וביניהן, חברה לניקוי שטיחים העוסקת ומתמחה במתן פתרונות ניקוי לכל סוגי השטיחים. כאשר מדברים על ניקוי שטיחים מקיר לקיר, מדברים על שירות המוצע לכם במקום בו מותקן השטיח, בין אם מדובר בדירות ובתים ובין אם מדובר בשטיחים מקיר לקיר המותקנים במשרדים, חנויות ובתי עסק.

 

פעולת הניקוי - כיצד?

פעולת הניקוי מיושמת במספר שלבים מקצועיים הכוללים:

  1. פעולת שאיבת אבק מקדימה
  2. ניקוי השטיח באמצעות מכונות קיטור
  3. הברשת השטיח באמצעות חומרי הברקה ייעודיים

חשוב לציין שהיקפה של כל פעולת ניקוי המופיעה לעיל, מותאמת באופן פרטני למצבו התחזקותי של השטיח והיא מיועדת בין היתר לצרכי: הסרת אבק, ניקוי כתמי בוץ/קפה/משקאות חמים/יין/שומן, ניקוי שערות פרווה של חיות מחמד וניקוי נזקי חלודה.

 

כיצד בוחרים חברה מקצועית לניקוי שטיחים מקיר לקיר?

ניקוי שטיחים מקיר לקיר היא פעולה מקצועית המחייבת אתכם להסתייע בשירותיהן של חברות ניקוי שטיחים העוסקות ומתמחות במתן פתרונות ניקוי לכל סוגי השטיחים. על מנת להבטיח לעצמכם קבלת שירות מאנשי מקצוע מובילים בתחום, אנו ממליצים לכם לקיים את הליך הבחירה בחברות לניקוי שטיחים בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים כגון:

  • הוותק המקצועי של החברה
  • התמחות החברה בניקוי שטיחים בכלל וניקוי שטיחים מקיר לקיר בפרט
  • פתרונות הניקוי המוצעים לכם בהתאם למצבו התחזקותי של השטיח

פתרונות נוספים המוצעים לכם על ידי חברות מובילות לניקוי שטיחים מקיר לקיר

לצד שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידי חברות לניקיון שטיחים, תוכלו להסתייע בשירותים נלווים נוספים המיועדים לצרכי תחזוקה מיטבית של השטיח. אחת מהבעיות הנפוצות בשטיחים מקיר לקיר היא בעיית דהיית צבע השטיח במסגרתה באזורים מסוימים בשטיח, חומרי הפיגמנט המצויים בו מאבדים מצבעם ודוהים עם הזמן. בעיה זו נוצרת עקב שימוש מוגבר בשטיח בחלק ההולך ודוהה. את הבעיה הנ"ל ניתן לפתור באמצעות פתרון ייעודי המכונה: חידוש שטיחים מקיר לקיר המאפשר שחזור מדויק של הגוון המקורי של השטיח. פתרון זה מיושם על ידי מספר מצומצם של חברות ניקיון שטיחים.

פתרון נוסף המוצע לכם במסגרת השירות המורחב של חברת ניקוי שטיחים מובילה, מיושם במסגרת שירותי תיקון בלאי. שירותים אלו מיועדים למצבים בהם אזור מסוים של השטיח מקיר לקיר נפרם או נקרע כתוצאה משימוש מוגבר בשטיח באותו אזור. חברות מובילות לניקוי שטיחים מאפשרות לכם ליהנות מגוון רחב של יתרונות בכל הנוגע לניקוי שטיחים מקיר לקיר ומתן פתרונות ייעודיים לכל בעיה אסתטית המופיעה בשטיח כתוצאה מבלאי, שימוש מוגבר, חוסר תחזוקה מתמשך, הופעת כתמי לכלוך ושומן וכדומה.

ומה בנוגע למחיר?

מחירים לניקוי שטיחים מקיר לקיר נקבעים בהתאם למצבו התחזקותי של השטיח, גודלו והיקף  הפעולות הנחוצות לצורך ניקיונו וחידושו במידת הצורך.

 

אולי יעניין אותך - שטיחי קיר - מדריך הקנייה והתחזוקה המלא

 

חייגו לקבלת פרטים נוספים

ליצירת קשר לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא