ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים פרסיים

  בית > בלוג > ניקוי שטיחים פרסיים

  ניקוי שטיחים פרסיים

  זהו מדריך יסודי לניקוי שטיחים פרסיים. חיוני שתדע הכל על תהליך הניקיון על מנת להפיק את המיטב מההשקעה שלך.

  שטיחים פרסיים הם יצירות אמנות יפהפיות הדורשות תשומת לב מיוחדת בכל הנוגע לניקוי. שטיחים אלו נארגים במגוון טכניקות ועיצובים מורכבים שעשויים להזדקק לטיפול נוסף בכל הנוגע לניקוי.

  כיום כולם דואגים לאיכות הסביבה. אחת הדרכים לעזור לביתך היא ניקוי שטיחים בשיטות ובכלי הניקוי הנכונים, תוכלו להבטיח שהשטיח שלכם יחזיק מעמד לכל החיים מבלי לאבד את יופיו.

  לשטיחים הפרסיים יש מסורת ארוכה של העוברים מדור לדור. שטיחים אלו נארגים באמצעות חומרים וטכניקות שונות. הם יכולים להיות מאוד יקרים לניקוי ותחזוקה, אבל יש כמה דרכים פשוטות שאנשים יכולים להשתמש בהן בבית או כשהם קונים חדשים.

  שתי שיטות לניקוי שטיחים פרסיים

  קיימות שתי שיטות לניקוי שטיחים פרסיים, ניקוי יבש וניקוי רטוב. הניקוי הרטוב הוא תהליך מורכב המכיל מספר שלבים.

  ניקוי יבש משתמש במכונה עם מברשות כבדות המעוררות את השטיח כדי להסיר את הלכלוך.

  ניקוי רטוב משתמש בתהליך הדורש מספר שלבים כולל קרצוף השטיח במי סבון. זוהי הקדמה לכמה מהשלבים הכרוכים בתהליך הניקוי הרטוב. ניקוי רטוב כלל באופן מסורתי שימוש בחומר ניקוי כבד כדי לשטוף את השטיח באמבטיה עם מים, ואז לתת לו לשבת במשך ימים כדי להסיר את הלכלוך שייכנס עד שיתייבש. כיום, השלבים הללו רוכזו להליך אחד שניתן להשלים במחצית מהזמן של ניקוי רטוב מסורתי.

  בשלב הראשון של תהליך הייצור שלו מנער שטיח פרסי מאבק וחול. פעולת הניעור מתבצעת באמצעות מכונה מיוחדת שאינה פוגעת בסיבי השטיח. הלכלוך והאבק מוסרים מהשטיח במהלך תהליך זה.

  השרו את השטיח באמבטיה חמה עם מעט חומר ניקוי ותן לו לשבת במשך שעה.

  שטיח צריך לעבור סדרה של שלבי ניקוי כדי להישאר בכושר. אחד הדברים הראשונים הוא שטיפה מלאה בלחץ, המתבצעת באמצעות מים בלחץ גבוה וסבון.

  התהליך האחרון של ניקוי שטיח פרסי לאחר ניקויו הוא צחצוח בעדינות, סבון וסחטת האריגה.

  כדי למנוע מהשטיח הפרסי המאובק והמלוכלך לאבד את הברק שלו, חשוב לבחור בחומרי ניקוי מתאימים המתאימים לבד כדי שידעו לפרק את הלכלוך מבלי לפגוע בו.

  מהו החלק הקשה ביותר בניקוי שטיח פרסי?

  שטיחים פרסיים הם כל כך יפים ומורכבים למראה, אבל הם יכולים להיות די קשים לניקוי.

  החלק הקשה ביותר של ניקוי שטיחים פרסיים הוא להוריד אותו מהקרקע. הסיבה לכך היא שסיבי השטיח שזורים בתוך ומסביב למסגרת. יש להסיר אותם לפני שניתן לכבס אותם.

  מהם הסוגים הנפוצים ביותר של מוצרי ניקוי שטיחים?

  ישנם סוגים רבים של מוצרי ניקוי שטיחים הזמינים בשוק. הם מסווגים באופן נרחב לניקוי יבש, חומרי ניקוי וחומרי ניקוי רטובים.

  הסוג הנפוץ ביותר של מוצר ניקוי שטיחים פרסיים הוא חומר ניקוי שניתן להשתמש בו גם על שטיחים רטובים וגם על שטיחים יבשים. הסיבה לכך היא שהוא מנקה את הלכלוך מהשטיח שלך מבלי לפגוע בהם בשום צורה.

  השטיח הוא חלק חשוב מהבית שלך. זה יכול להפגיש רהיטים, צבע וסגנון כדי ליצור אווירה מסבירת פנים. אז מציאת חומר הניקוי המתאים לשטיח הפרסי שלך אינה רק להיפטר מכתמים; מדובר בשמירה על שלמות הרכישה שלך ללא פגע.

  באיזו תדירות עלי לנקות את השטיח הפרסי שלי?

  שטיחים פרסיים יפים מאוד ויכולים לשמש כאביזר לכל חדר. עם זאת, יש צורך לנקות אותם מדי פעם על מנת לשמור על יופיים.

  שטיחים פרסיים מנקים בדרך כלל פעם בשבוע או פעמיים בחודש בהתאם לסוג השטיח. יש גם לשאוב אותם ולהבריש אותם באופן קבוע כדי שחלקיקי לכלוך לא יצטברו על השטיח ויגרמו לאלרגיות.

  ניקוי שטיח פרסי עצמי ממש כמו מקצוענים

  בזכות הופעתן של חברות ניקוי שטיחים ומגוון טכנולוגיות, ישנן דרכים רבות לנקות את השטיחים הפרסיים בבית ללא עזרת אנשי מקצוע.

  אם אתה חדש בניקוי שטיחים, התחל עם שואב אבק פשוט והשתמש במכשירי קיטור, מברשות ומפוחים כדי להסיר לכלוך. אתה יכול גם לקחת איתך כלים ברמה מקצועית כמו שואבי אבק או שואבי קיטור כשאתה יוצא לחופשות או עובר לבתים חדשים.

  השטיח רטוב ונערתם אותו כדי להסיר את הלכלוך. כעת יש לרסס את השטיח במים קרים משני צידי השטיח כדי לשטוף את הלכלוך שנותר.

  השטיח נשטף, פרוס על מגבת נקייה, מורחים את חומרי הניקוי. לאחר מכן שפשפו את המטלית הרטובה על פני השטח כולו של השטיח בתנועות סיבוביות כדי לגבש קצף של קצף סבון לפני שטיפה בדלי שהתמלא במים ובנוזל כלים עדין.

  כיום אנשים תמיד מחפשים דרכים לעשות את הבית שלהם נקי ומאורגן. זו יכולה להיות משימה מייגעת אבל היא לא חייבת להיות קשה. יש המון דרכים להטביע את חותמך על העולם מבלי להרגיש סחוט מהתהליך.

  איך אני מנקה את השטיח הפרסי שלי בלי להשתמש בכימיקלים?

  השטיח הפרסי שלך הוא יצירת אמנות שלא צריך לפחד לטפל בה. הנה כמה דרכים לנקות את השטיח הפרסי שלך מבלי להשתמש בכימיקלים קשים.

  אתה יכול להשתמש בשואב אבק עם מברשת מצורף כדי להסיר אבק ושיער חיות מחמד מפני השטח של השטיח שלך, אבל היזהר לא לצחצח יתר על המידה או שתגרום נזק לסיבים.

  אתה יכול גם להשתמש במים, חומץ וסודה לשתייה כדי לנקות את פני השטיח שלך.

  האם כדאי לי להשתמש במנקה אדים כדי לנקות את השטיח הפרסי שלי?

  מנקי קיטור הם כלי ניקוי פופולרי המשמש להסרת לכלוך ולכלוך מהשטיחים. עם זאת, הם יכולים לפגוע גם בשטיחים הפרסיים בגלל הטמפרטורה הגבוהה של האדים.

  שטיחים פרסיים הם סוג של שטיחים שמקורו באיראן. הם עשויים בדרך כלל מצמר ומשי ויש להם היסטוריה ארוכה של ארוגים לטקסטיל ששימשו במשך מאות שנים.

  בשורה התחתונה, למה לבחור ב-מקצוענים 2000 לניקוי השטיח הפרסי שלכם?

  לחברה מגוון רחב של שירותי ניקוי שטיחים לכל הסוגים והגדלים הנותנים מענה לכל צורך. הם גם מספקים ייעוץ חינם ומציעים הנחות על מספר שירותים.

  מקצוענים 2000 חברה מובילה בישראל לניקוי שטיחים, ספות וריפודים. אם אתה מעוניין בשירותים שלנו עבור השטיח הפרסי שלך,

  אנא צור קשר עמנו עוד היום ונשמח לעזור!

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא