ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

עלויות במחירי ניקוי שטיחים

בית > עלויות במחירי ניקוי שטיחים

עלויות במחירי ניקוי שטיחים

שטיחים העוברים ניקוי מקצועי במפעל מתומחרים לפי מספר פרמטרים ויכולים לחסוך זמן וכסף ללקוחות. המאמר יציג את הפרמטרים השונים לתמחור ואת העלויות הממוצעות לניקוי.

 

כיצד קובעים את עלות ניקיון השטיחים?

 

לפני שאתם מחליטים למסור את השטיחים שלכם לניקוי מקצועי בקשו הצעת מחיר והשוו בין ההצעות השונות. שימו לב שהמפעל לניקוי שטיחים הוא מקצועי, אמין, בעל וותק, אחריות וביטוח. הניקוי המקצועי נקבע לפי סוגי השטיחים, כמותם, גודלם ומידת הנזק במידה ויש צורך גם לשחזר או לתקן אותם. בעלויות יש גם תחשיב של ההובלה והחזרת השטיחים בהתאם למיקום בית הלקוח. כמובן שהמחיר משתנה אם מגיעים לבית הלקוח ואין צורך לקחת את השטיחים למפעל.

 

הגודל כן קובע

 

בתמחור יש חשיבות רבה לסוג השטיח. מחיר ניקוי שטיחים סינתטיים שונה מניקוי שטיחים מבד. גם מחיר ניקוי שטיחים בעבודת יד כמו שטיחים פרסיים יהיה שונה מניקוי שטיחים ממשי או צמר. ולכן מכיוון שלכל סוג של שטיח יש שיטת ניקוי שונה, חומרים שונים ומכשור שונה ורמת שחזור שונה, המחיר אינדיבידואלי. יתרה מכך, השטיח נמדד לפי מטר מרובע, ולכן ניקוי שטיחים קטנים מן הסתם יהיה זול יותר מניקוי שטיחים גדולים.

 

כמה עולה ניקוי שטיח?

 

אנו במקצוענים 2000 מבצעים ניקוי שטיחים למשרדים במחיר למטר הכי זול בארץ, כנסו עכשיו והזמינו חברה לניקוי שטיחים מקצועית עם המלצות.

 

מחירים ממוצעים לניקוי שטיחים

 

כפי שנאמר מחיר ניקוי שטיחים נקבע בעיקר לפי סוג וגודל השטיח. כדי לקבל מושג על המחירים הממוצעים בשוק סקרנו כמה זה יעלה לכם. שטיח סינטטי  הוא הזול ביותר לניקוי כיוון שהוא עשוי מפוליאסטר וקל לתחזוקה. ניקוי, קרצוף ושאיבה יעלו בערך 35-45 שקל למ"ר. ניקוי שטיח מקיר אל קיר יעלה בין 15-25 שקל למ"ר. ניקוי שטיח שאגי המצריך ניקוי יסודי יעלה בין 50-80 שקל למ"ר. ניקוי שטיח עבודת יד כמו צמר או כותנה יעלה גם הוא בין 50-80 שקל למ"ר. ניקוי שטיח משי הוא היקר ביותר ויעלה בין 80-100 שקל למ"ר.

 

ניקוי ידני או מכונה?

 

לשטיחים הרגילים מתאים ניקוי באמצעות מכונה בעלות של כ-50 ₪ למ"ר. במידה השטיחים בעבודת יד ויש צורך לשמור על המרקם, הגוון והטקסטורות שלהם המחיר יעלה בין 80-120 שקל למ"ר, תלוי בסוג השטיח. כמו כן, שטיח שנפגע מהטלת שתן או צואה של הכלב חייב להתנקות באופן מידי כדי שהריחות לא ייספגו בתוכו ושלא ייגרם לסיבים נזק בלתי הפיך. ניקוי מידי כזה יכול לעלות לשטיח בגודל ממוצע בין 200-300 שקל.

 

חוסך זמן וכסף

 

מקצוענים 2000 מתמחה בשירותי ניקוי שטיחים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר. ניקוי שטיחים מקצועי הוא הוצאה חד פעמית של פעם – פעמיים בשנה. ההשקעה בניקוי כזה יכולה לחסוך בעלויות לטווח הרחוק. כלומר, אם הניקוי מקצועי ונעשה בתדירות כולל תחזוקה גם בבית, סביר להניח שהשטיחים ישמשו אתכם שנים רבות ולא יהיה צורך לרכוש שטיחים חדשים. בנוסף, הזמן בו תשקיעו ניקיון יסודי יהיה ארוך וללא טיפול עמוק בכתמים עקשניים. גם שימוש בחומרים לא מתאימים יכול להזיק. לפיכך, ישנה חשיבות רבה לניקוי שטיחים באמצעות חברה מקצועית.

חייגו לקבלת פרטים נוספים

ליצירת קשר לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא