ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  הברקה קריסטלית

  בית > שירותי החברה > הברקה קריסטלית

  הברקה קריסטלית

  .

  הברקה קריסטלית לרצפת שיש

  שיש וריצוף רגיל (סומסום) הן אבנים רכות הסופחות לתוכן לכלוך ומשקעים במרוצת השנים.

  לכן חשוב אחת לכמה שנים לבצע הברקה קריסטלית שמעבר למראה הרטוב והמבריק של הרצפה,

  מהווה שכבת הגנה חשובה ביותר החיונית לשמירה על הריצוף לאורך ימים ושנים.

  הברקה קריסטלית לשיש מתבצעת במספר שלבים. לכל שלב יש את החומר המתאים לו, זאת על מנת להביא לתוצאה מבריקה ומושלמת.

  חשוב לציין שעל מנת לשמר את התוצאה לאורך זמן, יש למהול במי השטיפה ביום יום, משמר קריסטל אשר מגן על הריצוף מפני דהיה ופגיעה בברק.

  הברקה קריסטלית לרצפה פוליש

  ישנם כמה סוגים של אריחי רצפה שבהם נהוג להשתמש בחללים פרטיים וציבוריים. הסוגים הנפוצים הם אריחי שיש, אריחי אבן, אריחי קרמיקה ואריחי גרניט-פורצלן. לכל הסוגים האלו יש מכנה משותף אחד בולט – הם מאבדים מהברק ומהצבע שלהם לאחר כמה שנים.

  איבוד הצבע והברק של הרצפה משפיע על המראה של החלל כולו. רצפות מבריקות מעניקות תחושה של ניקיון, של יוקרה ושל טיפוח. מכיוון שהרצפה מתיישנת ומאבדת מהברק ומהצבע שלה, יש צורך לבצע חידוש של הרצפות. אחת הדרכים הטובות והמומלצות ביותר לעשות זאת היא על ידי ביצוע הברקה קריסטלית לגרניט פורצלן.

   

  מתי מבצעים קרצוף קריסטלי?

   

  הברקה קריסטלית לרצפה מאפשרת לחדש את המראה של האריחים. מומלץ לבצע הברקה קריסטלית לרצפת שיש (או לכל רצפה אחרת) כאשר הברק של הרצפה נעלם והיא מתחילה להיראות ישנה או מוכתמת. בעזרת קרצוף קריסטלי ניתן להחזיר תוך טיפול אחד את הצבע הייחודי והברק של הרצפה. הפעולה צריכה להתבצע על ידי אנשי מקצוע שמתמחים בכך ושיש ברשותם את הציוד המתאים.

  על מנת לשמר את הברק והצבע מומלץ לבצע את פעולת הקרצוף הקריסטלי כל שנתיים-שלוש. הקריסטל יכול להישמר גם לפרקי זמן ארוכים יותר, והדבר תלוי במידה רבה גם ברמת השחיקה של האריחים.

  חשוב לדעת כי לא ניתן לבצע הברקה קריסטלית במקרים בהם הרצפות עשויות מקרמיקה או מגרניט-פורצלן. במקרים אלו ההברקה יכולה לפגוע ברצפה ולכן לא ניתן להשתמש בשיטה זו.

  איך מבצעים הברקה קריסטלית

   

  הברקה קריסטלית לרצפה כוללת כמה שלבים. השלב הראשון הוא ניקוי יסודי של הרצפה. במסגרת הניקוי שוטפים ומייבשים את הרצפות ורק לאחר מכן ניתן לבצע את הפוליש הקריסטלי.

  בשלב הבא עוברים על הרצפות עם צמר פלדה. שלב זה מתבצע על ידי מכונה ייחודית שגורמת לליטוש של המשטח תוך כדי חימום שלו. במקביל למעבר צמר הפלדה על האריחים, שופכים את חומר הקריסטל על הרצפה והוא מצפה את הרצפות.

  התהליך השלם כולל ביצוע פעולת החלקה של הרצפה, ולאחר מכן הוספה חומרי של הציפוי שמבריקים אותה ומעלימים את הסימנים שהותיר צמר הפלדה. ניתן להשתמש בכמה שכבות של חומרי ציפוי והברקה במהלך הברקה קריסטלית לשיש. כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, נהוג בשלב האחרון להשתמש בגלגל הברקה שיבצע מירוק סופי של הרצפות.

  לאחר תהליך ההברקה בקריסטל יש להמתין מספר ימים בטרם מבצעים שטיפה של הרצפה, על מנת שלא לפגוע בחומרים שבהם צופו הרצפות.

  .

  היתרונות של הברקה קריסטלית

   

  להברקה הקריסטלית יש כמה יתרונות בולטים לעומת סוגי הברקה ופוליש אחרים (כמו פוליש ווקס). היתרון המרכזי של שיטת הברקה זו הוא העבודה שחומר הציפוי מגן על הרצפות מחלחול של נוזלים לתוך אריחי הרצפה. בנוסף, מדובר בחומרים שאינם גורמים להחלקה ונשארים עמידים לאורך זמן (בדרך כלל ל-3 שנים). יתרון נוסף הוא שקל לנקות את הרצפה לאחר ביצוע ההברקה ולהחזיר בקלות את המראה המבריק והנקי שלה.

  .

  כמה עולה לעשות הברקה קריסטלית לרצפה?

   

  מבחינת מחירים של הברקה קריסטלית לגרניט פורצלן, המחיר הממוצע של ההברקה הוא בין 15 ₪ ל-25 ₪ לכל מ"ר. במקרים בהם מצב הרצפה שחוק במיוחד, ייתכן ותהיה עלות נוספת של פעולת ליטוש מקדימה של הרצפות.

  יש לקחת גם בחשבון שמחיר זה אינו כולל פינוי של רהיטים שנמצאים בחלל שבו מתבצעת ההברקה. אם יש צורך לבצע פינוי של החלל – תהיה תוספת כלשהי במחיר. אתם יכולים לחסוך לעצמכם את העלות הנוספת הזו על ידי פינוי הריהוט והרכוש באופן עצמאי.

  השירותים שלנו

  ניקוי ספות

  ניקוי ספות בד

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים

  חידוש דקים

  שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי אש

  הברקה קריסטלית

  טיפול בהצפות

  חיטוי נגד קורונה

  ניקוי ספות וריפודים