ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  חידוש דקים

  בית > שירותי החברה > חידוש דקים

  חידוש דקים

  .

  אנו מבצעים חידוש דקים וטיפול בדקים הכולל:

  1. שיוף בכמה דרגות.
  2. קרצוף וניקוי יסודי של הדק.
  3. ציפוי בשמן דק איכותי.

  .

  חידוש דקים - כל מה שצריך לדעת:

  .
  דק מטופל יישמר לאורך ימים ושנים.

  העץ עומד חשוף למול פגעי מזג האוויר. לכן חשוב לטפל בו ולחדש אותו באופן קבוע.

  טיפול נכון ומקצועי בדק ישמור עליו לאורך ימים.

  אנו מקפידים על טיפול יסודי בדק הכולל מספר שלבים.

  כמו כן, שימוש בשמן דק מהטובים בעולם.

  חידוש דק וטיפול בדקים

  תהליך חידוש דק

  אם יש לכם דק בבית, אתם וודאי יודעים שלאחר מספר שנים הצבע מתחיל לדהות מהעץ והדק עצמו מתיישן. אם אתם דואגים לשמור על הדק שלכם מפני חום רב ורטיבות, הוא יחזיק מעמד במצב טוב זמן רב יותר. אך אם הדק חשוף לקרני השמש באופן קבוע או שהוא נרטב לעתים קרובות – כנראה שתצטרכו לבצע תהליך חידוש דק בעזרת חברה מקצועית המתמחה בכך.

  חידוש הדק הוא חלק מתחזוקה קבועה שצריך לעשות אחת לכמה שנים. גם אם אתם שומרים על הדק, מכיוון שהוא עשוי מחומרים טבעיים ומושפע מפגעי מזג אוויר למיניהם, יש צורך לחדש אותו באופן תקופתי קבוע. החידוש יחזיר לו את הצבע המקורי שלו ויכלול ליטוש וצביעה של העץ. לאחר ביצוע טיפול בדק, הוא ייראה ממש כפי שנראה ביום שבו התקינו אותו בפעם הראשונה.

  גלרייה

  חידוש דקים לפניי

  לפני

  אחרי

  חידוש דק לבריכה אחריי

  לפני

  אחרי

  טיפול בדק אחריי העבודה חידוש דק לפניי העבודה

  לפני

  אחרי

  מהם השלבים של חידוש דק?


  .חידוש דקים מתבצע בכמה שלבים בדרך כלל. השלב הראשון כולל אבחון מצב הדק, מצב היציבות שלו ומצב הברגים המחזקים אותו. לאחר האבחון מתבצע שלב של חיזוק הברגים ושל לוחות העץ עצמם.

  לאחר שלב החיזוק, תהליך טיפול בדק כולל ליטוש חזק ולאחר מכן ליטוש עדין יותר. הליטוש החזק נועד כדי ליישר לוחות שצורתם נפגמה וגם להסיר כתמים רציניים ושריטות. שלב הליטוש העדין מחליק את הדק ונועד לקבלת משטח אחיד ללא בליטות. הליטוש נעשה בעזרת מכונות ליטוש מקצועיות שתפקידן הוא ביצוע יישור והקצעה של הלוחות. לאחר שלבי הליטוש, מבצעים צביעה מחודשת של הדק בשמן שנבחר בהתאם לסוג העץ שנעשה בו שימוש בדק.

  .

  כמה עולה לחדש את הדק?

  .
  המחיר של חידוש דקים כולל את האבחון של מצב הדק, את שלבי החידוש והליטוש השונים, את הצביעה של הדק מחדש ואת החומרים שמשתמשים בהם במהלך החידוש.

  חשוב לדעת כי מצב הדק ישפיע על הצעת המחיר שתקבלו עבור חידוש הדק. ככל שהדק ישן יותר או שמצב התחזוקה שלו רע יותר, כך יעלה המחיר. המחיר בדרך כלל נקבע בהתאם לגודל הדק ונמדד בעלות לכל מ"ר. המחיר המינימלי לחידוש דק נע בדרך כלל סביב ה-40 ₪ למ"ר. במידה והחידוש מצריך זמן עבודה רב יותר ופעולות ליטוש וחידוש מורכבות יותר – המחיר יכול לנוע בין 80  ל-100 ₪ למ"ר. בדרך כלל, ככל שמשטח הדק גדול יותר, בעל המקצוע יתחשב בכך ויגיש הצעת מחיר זולה יותר עבור כל מ"ר.

  .

  האם אפשר להוזיל את מחיר חידוש הדק?

  אם כבר הגעתם למצב בו הדק ישן והעץ לא נראה כל כך טוב, יהיה קשה להוזיל את מחיר החידוש. הדרך הטובה ביותר לגרום לחיסכון בעלויות חידוש הדק היא לבצע לו פעולות תחזוקה שוטפות. פעולות אלו כוללות קודם כל שמירה שהדק לא יהיה חשוף לאור השמש וזאת ניתן להשיג על ידי פתרונות הצללה שונים. בנוסף, חשוב לשמור שהדק לא יהיה רטוב. שמירה על שני העקרונות האלו יכולה לשמר את הדק במצב טוב שיצריך תהליך חידוש דק לעתים רחוקות יותר.

  .

  תחזוקת דקים ונגרים מומלצים לביצוע חידוש דק

  .
  בשביל לבצע טיפול בדקים באופן מקצועי ויעיל, יש לפנות לחברה המתמחה בכך. חברת "מקצוענים 2000" היא חברה שמספקת שירותי טיפול בדקים וחידוש דקים כבר שנים רבות וצברה ניסיון רב אצל קהל לקוחות גדול ומרוצה. חשוב לבצע את תהליכי התחזוקה של הדק עם חברה מקצועית, מאחר ונדרש ציוד מיוחד על מנת לבצע את הליטוש והצביעה של הדק באופן איכותי שיישמר לאורך זמן.

  השירותים שלנו

  ניקוי ספות

  ניקוי ספות בד

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים

  חידוש דקים

  שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי אש

  הברקה קריסטלית

  טיפול בהצפות

  חיטוי נגד קורונה

  ניקוי ספות וריפודים