ליצירת קשר

0505-48-48-39

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

חיטוי נגד וירוסים

בית > שירותי החברה > חיטוי נגד וירוסים

חיטוי נגד וירוסים

.

נלחמים בוירוסים ובחיידקים נגד קורונה!

.

חיטוי יסודי נגד קורונה הכולל:

משרדים, ריהוט, חדרי רחצה, משטחים, רכבים

חיטוי בעזרת חומר אנטיבקטריאלי רב עוצמה.

מאושר E.P.A - הרשות להגנת הסביבה בארה"ב לחיטוי יסודי כנגד וירוסים וחיידקים.
למידע נוסף - לחצו לצפייה

התקשרו עוד היום! 0505-48-48-39 (לא בשבת)

מקצוענים 2000!

 

חיטוי נגד קורונה

מהו חיטוי מתקדם?

וירוס הקורונה תפס את העולם כולו בהפתעה. מדובר בוירוס מזן חדש שלא היה מוכר לרופאים קודם לכן, וההתמודדות איתו שינתה לכולנו את החיים. בניגוד לוירוסים אחרים, שלהם יש חיסון וניתן להגן על האוכלוסייה מפניהם, לוירוס הקורונה אין עדיין חיסון – מה שהופך אותו למסוכן בהרבה.

מאחר ויש צורך להתמודד עם המחלה, ההתמודדות הטובה ביותר היא ביצוע חיטוי נגד וירוסים וחיטוי נגד קורונה באופן ספציפי. הדרך היחידה כרגע להילחם במחלה היא לדאוג לרמת חיטוי גבוהה, בנוסף לריחוק החברתי שכולנו מקפידים עליו.

בעזרת טכנולוגיה חדישה ניתן לבצע חיטוי מתקדם בעזרת חומרים שונים כך שהוירוס יושמד ולא יעבור מאדם לאדם באמצעות מגע במשטחים בחללים משותפים.

איפה ניתן לבצע את החיטוי?

.
את החיטוי ניתן לעשות במשרדים, מוסדות ציבוריים, מפעלים, שדות תעופה ובכל מקום בו עובר מספר גדול של אנשים ויש צורך בהגנה מפני הדבקה. במקומות בהם ישנה תחלופה גבוהה של אנשים, הסיכון להדבקה גבוה בהרבה. הנתונים הרפואיים מראים שוירוס הקורונה מדבק יותר מוירוסים אחרים המוכרים לנו (כמו השפעת). לכן יש חשיבות רבה כל כך לביצוע חיטוי יסודי של מקומות ציבוריים. הדרך היחידה להילחם במחלה, כל עוד אין חיסון, היא למנוע את ההדבקה ואת המעבר של הוירוס מאדם לאדם. זוהי הסיבה גם שמרבית מדינות העולם נקטו במדיניות של סגר כמעט מוחלט בחודשים האחרונים, על אף המחיר הכלכלי והחברתי הגבוה.

החיטוי המתקדם בעצם מחסל את הוירוסים שמצויים על גבי משטחים ובאוויר. בעזרת הטכנולוגיה הייחודית ניתן להשמיד כליל את הוירוסים וכך לבצע חיטוי נגד וירוסים וחיידקים בצורה יעילה ביותר.

החיטוי נעשה באמצעות חומרים אנטיבקטריאלים רבי עוצמה, שקיבלו את האישור של הרשות להגנת הסביבה בארה"ב (ה-E.P.A). אישור זה מהווה חותמת רשמית על היעילות של תהליך החיטוי נגד וירוסים והוכחה ליכולת שלו לחטא חללים ומשטחים.

.

באילו חומרים משתמשים בחיטוי?

.
חיטוי נגד חיידקים וחיטוי נגד וירוסים מתבצע בעזרת חומר אנטי בקטריאלי רב עוצמה ביותר. החברות שמבצעות חיטוי זה מאובזרות בציוד מגן שמאפשר להן לבצע את פעלת החיטוי תוך הגנה על הצוות המבצע. החומרים והאנטי בקטריאליים מאפשרים להשמיד בקלות רבה יחסית את הוירוסים והחיידקים.

בשנים האחרונות חלו התפתחויות טכנולוגיות בתחום חיטוי נגד וירוסים וחומרים חדשים יצאו לשוק. החומרים שבהם משתמשים ב-"מקצוענים 2000" הם מהמתקדמים ביותר ומאפשרים חיטוי של כמעט 100% מהוירוסים והחיידקים הנמצאים באוויר ועל גבי משטחים.

חשוב לבצע חיטוי נגד וירוסים וחיידקים גם במקומות כמו כלי תחבורה ציבוריים ותחנות רכבת. החיטוי המתקדם יכול לסייע להגברת השקט הנפשי של הנוסעים וגם כמובן להגן עליהם באופן אקטיבי מסכנת ההדבקות.

לבצע חיטוי נגד קורונה עם המומחים

 

לחברת "מקצוענים 2000" ניסיון רב בביצוע פעולות חיטוי משרדים, חיטוי מוסדות, חיטוי מפעלים, שדות תעופה, חדרים נקיים. מאחר וסביר להניח שוירוס הקורונה לא ייעלם מחיינו כל כך מהר, בעלי עסקים וארגונים צריכים להיערך לביצוע חיטוי יסודי כל כמה זמן.

בעזרת הפנייה ל"מקצוענים 2000" ניתן להבטיח פעולת חיטוי יסודית שתגן על המקום בו הופעל החיטוי. החברה שלנו בעלת ניסיון עשיר בתחום, מצוידת בציוד המגן הנחוץ ומשתמשת בחומרים חזקים ויעילים שהוכרו על ידי הרשות להגנת הסביבה בארה"ב כחומרים יעילים ועוצמתיים בחיטוי חיידקים ווירוסים.

השירותים שלנו

ניקוי שטיחים

חידוש דקים

שיקום נזקי מים

שיקום נזקי אש

הברקה קריסטלית

טיפול בהצפות

חיטוי נגד וירוסים

ניקוי ספות וריפודים