ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  חיטוי נגד קורונה

  בית > שירותי החברה > חיטוי נגד קורונה

  חיטוי נגד קורונה

  .

  נלחמים בוירוס הקורונה עם מקצוענים 2000!

  .

  חיטוי קורונה (covid 19) מקיף ויסודי הכולל:

  משרדים, ריהוט, חדרי רחצה, משטחים, רכבים

  חיטוי בעזרת חומר אנטיבקטריאלי רב עוצמה.

  מאושר E.P.A - הרשות להגנת הסביבה בארה"ב לחיטוי יסודי כנגד קורונה.
  למידע נוסף - לחצו לצפייה

  התקשרו עוד היום! 0505-48-48-39 (לא בשבת)

  מקצוענים 2000!

   

  חיטוי קורונה לעסקים - מקצוענים 2000

  מהו חיטוי קורונה מתקדם?

  וירוס הקורונה תפס את העולם כולו בהפתעה. מדובר בוירוס מזן חדש שלא היה מוכר לרופאים קודם לכן, וההתמודדות איתו שינתה לכולנו את החיים. בניגוד לוירוסים אחרים, שלהם יש חיסון וניתן להגן על האוכלוסייה מפניהם, לוירוס הקורונה אין עדיין חיסון – מה שהופך אותו למסוכן בהרבה.

  מאחר ויש צורך להתמודד עם המחלה, ההתמודדות הטובה ביותר היא ביצוע חיטוי נגד וירוסים וחיטוי נגד קורונה באופן ספציפי. הדרך היחידה כרגע להילחם במחלה היא לדאוג לרמת חיטוי גבוהה, בנוסף לריחוק החברתי שכולנו מקפידים עליו.

  בעזרת טכנולוגיה חדישה ניתן לבצע חיטוי מתקדם בעזרת חומרים שונים כך שהוירוס יושמד ולא יעבור מאדם לאדם באמצעות מגע במשטחים בחללים משותפים.

  איפה ניתן לבצע חיטוי קורונה?

  .את החיטוי ניתן לעשות במשרדים, מוסדות ציבוריים, מפעלים, שדות תעופה ובכל מקום בו עובר מספר גדול של אנשים ויש צורך בהגנה מפני הדבקה. במקומות בהם ישנה תחלופה גבוהה של אנשים, הסיכון להדבקה גבוה בהרבה. הנתונים הרפואיים מראים שוירוס הקורונה מדבק יותר מוירוסים אחרים המוכרים לנו (כמו השפעת). לכן יש חשיבות רבה כל כך לביצוע חיטוי יסודי של מקומות ציבוריים. הדרך היחידה להילחם במחלה, כל עוד אין חיסון, היא למנוע את ההדבקה ואת המעבר של הוירוס מאדם לאדם. זוהי הסיבה גם שמרבית מדינות העולם נקטו במדיניות של סגר כמעט מוחלט בחודשים האחרונים, על אף המחיר הכלכלי והחברתי הגבוה.

  החיטוי המתקדם בעצם מחסל את הוירוסים שמצויים על גבי משטחים ובאוויר. בעזרת הטכנולוגיה הייחודית ניתן להשמיד כליל את הוירוסים וכך לבצע חיטוי קורונה נגד וירוסים וחיידקים בצורה יעילה ביותר.

  החיטוי נעשה באמצעות חומרים אנטיבקטריאלים רבי עוצמה, שקיבלו את האישור של הרשות להגנת הסביבה בארה"ב (ה-E.P.A). אישור זה מהווה חותמת רשמית על היעילות של תהליך החיטוי נגד הקורונה והוכחה ליכולת שלו לחטא חללים ומשטחים.

  אישור של הרשות להגנת הסביבה בארהב (ה-E.P.A) - מקצוענים 2000


  באילו חומרים משתמשים בחיטוי קורונה?

   

  חיטוי נגד קורונה מתבצע בעזרת חומר אנטי בקטריאלי רב עוצמה ביותר. החברות שמבצעות חיטוי זה מאובזרות בציוד מגן שמאפשר להן לבצע את פעלת החיטוי תוך הגנה על הצוות המבצע. החומרים והאנטי בקטריאליים מאפשרים להשמיד בקלות רבה יחסית את הוירוסים והחיידקים.

  בשנים האחרונות חלו התפתחויות טכנולוגיות בתחום חיטוי נגד וירוסים וחומרים חדשים יצאו לשוק. החומרים שבהם משתמשים ב-"מקצוענים 2000" הם מהמתקדמים ביותר ומאפשרים חיטוי של כמעט 100% מהוירוסים והחיידקים הנמצאים באוויר ועל גבי משטחים.

  חשוב לבצע חיטוי קורונה גם במקומות כמו כלי תחבורה ציבוריים ותחנות רכבת. החיטוי המתקדם יכול לסייע להגברת השקט הנפשי של הנוסעים וגם כמובן להגן עליהם באופן אקטיבי מסכנת ההדבקות.

   

  חיטוי משרדים מקורונה במחירים מיוחדים לכל הגדלים

  נכון להיום משרדים רבים חלפו למתכונת של עיסוק מהבית, וככל הנראה יישארו במתכונת זו גם אחרי שהנגיף ייעלם סופי מעולמנו, אך רובם החלו לחזור לעבודה במשרד ומה שכן העבודה לא הופסקה למעשה מעולם.

  מומלץ מאוד להזמין חברת ניקיון משרדים נגד קורונה באופן מידי, ובאופן שבועי. כדי לשמור על בריאותם של העובדים שלכם ועל רצף העבודה המלא, לכל הפחות, ודאו להזמין חיטוי משרדים מקצועי אחת לחודש, מכיוון שעד שאותו עובד שנדבק יתגלה כחולה מאומת הוא יוכל להדביק את כל המשרד שלכם בלי שתדעו, וכבר יהיה מאוחר מדי. ללא חיטוי קורונה למשרדים כל עבודת המשרד תוכל להיות מושבתת בהפתעה, ומזה אתם בטוח רוצים להימנע.

   

  העסק שלכם חוזר לפעילות? כך תדאגו לחיטוי שלו מפני וירוס הקורונה

  הכול אפשר לחטא נכון להיום מפני קורונה, למעט מוצרי מזון, אפילו אם הם מגיעים בתוך אריזות או קופסאות. במידה ואתם חושדים שמי שסיפק לכם את את התוצרים או שהלקוחות שהיו אצלכם חלו בקורונה, הזמינו מיד חיטוי קורונה לעסק שלכם בלי לחשוב פעמיים מחברת מקצוענים 2000 בעלת ניסיון רב שנים, אשר יגיעו אליכם באותו היום כדי לחטא לכם את בית העסק. חיטוי קורונה לעסקים זו פרנסה שנמצאת אצלנו בעדיפות גבוהה, שכן אנחנו רואים בזאת שליחות להגן על הציבור מפני המחלה הארורה הזו.

   

  חיטוי מבנים ציבוריים ומוסדות מקורונה

  בתקופה האחרונה בכמה אזורים ברחבי הארץ בתי ספר חזרו לתפקד כרגיל, אך במפתיע לאחר שהתגלו כמה תלמידים מאומתים בהידבקות בקורונה. אם נודה על האמת, כולם ראו את זה מגיע עוד לפני שזה קרה, אך הנזק כבר נעשה וכעת צריך לנקות את האזור על מנת למנוע נזק נוסף.

  לפני פתיחתו מחדש של בית הספר נדרש באופן כללי לעבור חיטוי קורונה יסודי, זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים ב-100% שעשיתם כל שביכולתכם כדי להגן על כל התלמידים שמגיעים ללמוד בבית ספרכם.

  אך לא התכוונו רק לגביי בתי ספר. אלא חיטוי מבנים נדרש לכל ארגון, מוסדות שאליו מגיעים אנשים באופן קבוע, וזה כולל לשכות ממשלתיים או בנייני משרדים. בבניינים באופן יחידני יש לבצע חיטוי קורונה למעליות, שהם אחד המוקדים החשובים להדבקה בקורונה לאחר המגע הקבוע של אנשים עם כפתורי המעלית והחלל הקטן שבו קיימים אנשים בצפיפות.

   

  האם צריך לחטא דירה שהיה בה חולה בבידוד?

  במידה ואתם מעוניינים להימנע מהדבקה נוספת של אחד מדיירי הבית או אורחים שיגיעו לבקר. חיטוי קורונה בדירה ששהה בה חולה מאומת מאד חשוב, חיטוי דירה מקורונה זה לא עסק כלכלי יקר, מה שכן לא מדובר במבנה גדול, ותמיד עדיף להיות בטוח מאשר להצטער בהמשך. אם אתם חושדים שהיה בביתכם מאומת קורונה, הזמינו חיטוי דירה איכותי ויסודי דרך מקצוענים 2000 ולא תתחרטו על כך. אתם תחסכו לעצמכם הרבה לחצים ודרמות בתקופה הקרובה, שבה כל שיעול קטן יגרום לכם להצטער שלא הזמנתם חיטוי קורונה לבתים בזמן הנכון.

   

  לבצע חיטוי נגד קורונה עם המומחים

  לחברת "מקצוענים 2000" ניסיון רב בביצוע פעולות חיטוי קורונה למשרדים, חיטוי קורונה למוסדות, חיטוי קורונה למפעלים, חיטוי נגד קורונה בשדות תעופה. מאחר וסביר להניח שוירוס הקורונה לא ייעלם מחיינו כל כך מהר, בעלי עסקים וארגונים צריכים להיערך לביצוע חיטוי יסודי כל כמה זמן.

  בעזרת הפנייה ל"מקצוענים 2000" ניתן להבטיח פעולת חיטוי קורונה יסודית שתגן על המקום בו הופעל החיטוי. החברה שלנו בעלת ניסיון עשיר בתחום, מצוידת בציוד המגן הנחוץ ומשתמשת בחומרים חזקים ויעילים שהוכרו על ידי הרשות להגנת הסביבה בארה"ב כחומרים יעילים ועוצמתיים בחיטוי חיידקים ווירוסים.

   

  חיטוי קורונה – שאלות ותשובות

   

  מה זה חיטוי קורונה

  חיטוי קורונה הינו חיטוי של חללים ( משרדים, חדרים, אולמות ) אותו מבצעים באמצעות של ריסוס חומר של חומר ייעודי, החומר נועד להשמיד 99.9% מהחיידקים. כמו כן חשוב לעבור אם החומר על משטחים ( שולחנות, ידיות, מקלדות, טלפונים ) לפרטים נוספים צור קשר עוד היום אם מקצוענים 2000!

  באיזה חומר רצוי להשתמש לחיטוי קורונה

  קיימים מס רב של חומרים בשוק, מומלץ להשתמש בחומר על בסיס כלור הקוטל את הווירוס. למידע נוסף צרו אתנו קשר עוד היום!

  איזה אישורים נדרשים לחומר

  אנו עובדים עם חומר מאושר E.P.A הרשות להגנת הסביבה של ארה''ב כחיטוי כנגד וירוס הקורונה - ממליצים ליצור אתנו קשר לקבלת מידע נוסף ופרטים

  תוך כמה זמן אפשר להשמיש את המקום לאחר החיטוי

  החומר בוא אנו משתמשים אינו מזיק וניתן לאחר כשעתיים להיכנס ולחזור לעבודה ללא חשש. לפרטים המלאים צור עמנו קשר עוד היום!

  איך מקבלים הצעת מחיר עבור חיטוי קורונה

  מוזמנים ליצור קשר 073-77-66-009 ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם

  השירותים שלנו

  ניקוי ספות

  ניקוי ספות בד

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים

  חידוש דקים

  שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי אש

  הברקה קריסטלית

  טיפול בהצפות

  חיטוי נגד קורונה

  ניקוי ספות וריפודים