ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  טיפול בהצפות

  בית > שירותי החברה > טיפול בהצפות

  טיפול בהצפות

  יום ראשון לאחר שבת גשומה, אתם מגיעים למשרד, ריח לא נעים של טחב מקבל את פניכם. ובמבט למטה השטיח מוצף כולו מי גשמים שחדרו בגלל חלון שנשאר פתוח כל הסופ"ש.

  .

  טיפול בהצפות מים מה עושים?

  ראשית מתקשרים למומחה טיפול בהצפות שטיחים.

  כמו כן, חשוב מידית לאוורר את המקום ולהפעיל מזגן על קור.

  הבקטריות שגורמות לריח הלא נעים מתרבות בחום.

  אנו מגיעים במהירות האפשרית,  מבצעים  שאיבת מים יסודית על ידי מכונות הזרקה יניקה בעלות עוצמת שאיבה רבה.

  לאחר מכן מפעילים מפוחים המזרזים את ייבוש הצפות בשטיח.

  כמו כן זורים בנדיבות חומר אנטי בקטריאלי המונע התפשטות ריחות לא נעימים.

  טיפול בהצפה מחייב טיפול מקצועי ויסודי על מנת לטפל בבעיה.

  שיקום נזקי מים וטיפול בהצפות ונזקים

  טיפול בהצפה בבתים פרטיים ובשטחים מסחריים

  הצפה בבתים או בשטחים מסחריים היא דבר בלתי נעים ואף מסוכן לעתים. המים פוגעים בריהוט וברכוש הנמצא בבית ויכולים להרוס אותם כליל. במקרה של הצפה, חשוב לפעול במהירות הרבה ביותר ולפנות בזמן לחברת טיפול בהצפות המתמחה בשאיבה וטיפול מקצועי בכל הקשור לנזקי מים.

  חשוב לדעת כי הצפה אינה קורית במקרה. יש כמה סיבות עיקריות שיכולות לגרום להצפה ולהצריך פנייה אל חברה לטיפול מהיר בהצפות:

  • בעיות בתשתית האינסטלציה בבית. בעיות בצנרת המים או הביוב יכולות לגרום להצפה בבית. התקלות הנפוצות הן סתימה שגורמת להצפה או פיצוץ בצנרת. הדבר שכיח במיוחד בבתים ישנים יותר, שבהם הצנרת ישנה גם היא ומועדת לסדקים ולסתימות. כאשר ההצפה בבית היא של מי ביוב, הדבר לא נעים עוד יותר ומלווה בריח רע ובסכנה בריאותית. ההצפה יכולה להתרחש גם אם מקור הבעיה הוא בצנרת של דייר שכן, ולא בדירה שבה מתרחשת ההצפה.
  • הצפה בעקבות מזג אוויר. בחורף, בזמן גשמים כבדים יכולה לקרות הצפה שנובעת מחוסר יכולת ניקוז מספקת. ישנן שכונות ברחבי הארץ שבמהלך החורף חוות הצפות מים קשות באופן קבוע. גם בעיית ניקוז נקודתית בבניין כלשהו יכולה לגרום להצפה בדירות שנמצאות באותו המבנה בזמן הגשמים.

  ניקוי שטיחים לאחר הצפה

  נכון להיום ניקוי שטיחים לאחר הצפה, הוא עניין מורכב ומסובך, לכן חשוב לפנות לחברה מקצועית אשר תבצע עבורכם את העבודה. אצלנו במקצוענים 2000, אנחנו מגיעים עד אליכם הביתה, בשביל לטפל באופן יסודי בבעיה. במידה ויש לכם שטיחים שניזוקו כתוצאה מהצפה, אנחנו בהחלט יכולים לעזור לכם להחזיר אותם למצב הקודם. אז במידה ויש לכם הצפה בבית? השטיח שלכם נרטב? מחפשים טיפול מקצועי בשטיחים לאחר הצפה הכוללים ניקוי מקצועי, ייבוש ותיקון במידת הצורך. חייגו עוד היום למידע מקצועי!

   

  למי פונים במקרה של הצפה?

  כאשר צצה אצלכם בעיית הצפה, חשוב לפנות במהירות לחברה המתמחה בביצוע טיפול בהצפות בבתים, ניקוי שטיחים לאחר הצפה, חברה לטיפול מהיר בהצפות תגיע אליכם עם הציוד המתאים על מנת לנקז את ההצפה ולייבש את הבית ותכולתו.

  חברות כאלו מצוידות בטכנולוגיה משוכללת וחדישה שמתאימה לטיפול בהצפות. כדי למנוע הרס רב יותר ואבדן של פריטים חשובים בבית, כדאי לפנות כמה שיותר מהר לטיפול מקצועי בהצפות. בינתיים, עד שאנשי החברה מגיעים, מומלץ לסגור את ברז המים הראשי של הדירה (במקרה של הצפה שמקורה בצנרת) וכן להזיז כמה שיותר מהדברים בבית שיכולים להיפגע ולהתקלקל כתוצאה מהחשיפה למים.

  .

  אילו כלים נדרשים לטיפול בהצפות

  .כאשר מבצעים טיפול בהצפות לבתים או טיפול בהצפות לעסקים, אנשי המקצוע נעזרים בכלים מאפשרים להם לפנות ולשאוב את המים ולאחר מכן לייבש את רצפת המבנה ותכולתו. פעולת הייבוש היא חשובה מאוד, מפני שאם תישאר רטיבות, היא עלולה לגרום לעובש ולטחב, להפיץ ריח רע ולהוות מפגע תברואתי.

  במסגרת הטיפול לאחר ההצפה חשוב לבצע ייבוש של המבנה וגם של פריטי הרכוש שנפגעו. בעזרת הטכנולוגיה ניתן לספוג את הלחות שנותרת בחלל המוצף וגם לייבש פריטי ריהוט, שטיחים וכדומה.

  .

  מהם נזקי ההצפה האפשריים?

  .יש כמה סוגי נזקים שיכולים להיות תוצאה של הצפות. המים המציפים יכולים להרוס ריהוט, מוצרי חשמל ואביזרים אחרים הנמצאים בחלל המוצף. בנוסף, במידה ומקור ההצפה הוא בצנרת האינסטלציה, כמובן שייגרם גם לה נזק ויש לתקן אותו מהר ככל האפשר. מוצרי חשמל שנפגעים בהצפה מהווים מקור אפשרי לסכנה של התחשמלות, וחשוב להזיז אותם במהירות.

  בנוסף, יכול להיות נזק למבנה עצמו – בעיקר נזק לרצפות ולקירות. בבתים בהם מכסים את הרצפה עם שטיחים – ייגרם נזק לאותם שטיחים ולכן חשוב לייבש גם אותם.

  .

  מהי שאיבת הצפות?

  .שאיבת הצפות היא פעולה שמתבצעת במסגרת טיפול בהצפות מים. בעזרת ציוד מתקדם המים עצמם נשאבים במהירות ומפונים מהמבנה. חברות המתמחות בביצוע טיפול בהצפות בבתים או טיפול בהצפות לעסקים מחזיקות ברשותן כלים טכנולוגיים שיודעים לשאוב את המים של ההצפה בעצמה ובמהירות.

  חברת "מקצוענים 2000" מתמחה בטיפול בנזקי הצפת מים, ניקוי שטיחים לאחר הצפה, ובביצוע ייבוש והצלה של פריטי רכוש שניזוקו בהצפה. החברה מחזיקה צוות מיומן, מקצועי ומנוסה שיוכל להגיע אליכם במקרה של הצפה ולסייע לכם לעבור את המקרה עם הנזק המינימלי ביותר הניתן.

   

  שאלות תשובות – ניקוי שטיחים לאחר הצפה

   

  למה לבחור בחברה לניקוי שטיחים לאחר הצפה?

  ניקוי שטיחים לאחר הצפה, הוא עניין לא פשוט בכלל, לכן בשביל לטפל באופן יסודי בבעיה מומלץ לפנות לחברה מנוסה ומקצועית אשר תבצע עבורכם את העבודה. במידה ויש לכם שטיחים שניזוקו כתוצאה מהצפה. ואתם לא יודעים מה לעשות? חייגו עוד היום למקצוענים 2000 ותקבלו את השירות המקצועי ביותר!

  במקרה של הצפה בשטיח למי פונים?

  יש לכם הצפה בשטיח? לא יודעים מה לעשות? הכי חשוב לפנות במהירות לחברה המתמחה בביצוע טיפול בהצפות בבתים, ניקוי שטיחים לאחר הצפה, חברה מקצועית אשר עוסקת בהצפות תגיע אליכם עם הציוד המתאים על מנת לנקז את ההצפה ולייבש את הבית ותכולתו. למידע נוסף חייגו ותיהנו בהקדם!

  איך מקבלים הצעת מחיר עבור ניקוי שטיחים לאחר הצפה?

  מוזמנים ליצור קשר 073-77-66-009 ונשמח לעמוד לרשותכם

  השירותים שלנו

  ניקוי ספות

  ניקוי ספות בד

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים

  חידוש דקים

  שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי אש

  הברקה קריסטלית

  טיפול בהצפות

  חיטוי נגד קורונה

  ניקוי ספות וריפודים