ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  בית > שירותי החברה > ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר מכל סוג ובכל סדר גודל, הינו שירות מקצועי המוצע לכם בין היתר על ידי חברות ניקיון וביניהן, חברה לניקוי שטיחים העוסקת ומתמחה במתן פתרונות ניקוי לכל סוגי השטיחים. כאשר מדברים על ניקוי שטיחים מקיר לקיר, מדברים על שירות המוצע לכם במקום בו מותקן השטיח, בין אם מדובר בדירות ובתים ובין אם מדובר בשטיחים מקיר לקיר המותקנים במשרדים, חנויות ובתי עסק.

   

  פעולת הניקוי - כיצד?

  פעולת הניקוי מיושמת במספר שלבים מקצועיים הכוללים:

  1. טיפול נקודתי בכתמים עם חומרים ייעודיים 
  2. קרצוף יסודי של השטיח עם מקרצפות 3 מברשות ושמפו תוצרת חוץ
  3. שטיפה ושאיבה יסודית של השטיח עם מכונות הזרקה יניקה PSI400

  חשוב לציין שהיקפה של כל פעולת ניקוי המופיעה לעיל, מותאמת באופן פרטני למצבו התחזקותי של השטיח והיא מיועדת בין היתר לצרכי:
  הסרת אבק, ניקוי כתמי בוץ/קפה/משקאות חמים/יין/שומן, ניקוי שערות פרווה של חיות מחמד וניקוי נזקי חלודה.

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר - שירות אחריות ומחיר הטוב ביותר - מקצוענים 2000

  כיצד בוחרים חברה מקצועית לניקוי שטיחים מקיר לקיר?

  ניקוי שטיחים היא פעולה מקצועית המחייבת אתכם להסתייע בשירותיהן של חברות ניקוי שטיחים העוסקות ומתמחות במתן פתרונות ניקוי לכל סוגי השטיחים. על מנת להבטיח לעצמכם קבלת שירות מאנשי מקצוע מובילים בתחום, אנו ממליצים לכם לקיים את הליך הבחירה בחברות לניקוי שטיחים בהתאם למספר פרמטרים מקצועיים כגון:

  • הוותק המקצועי של החברה מעל 25 שנות ניסיון
  • התמחות החברה בניקוי שטיחים בכלל וניקוי שטיחים מקיר לקיר בפרט
  • פתרונות הניקוי המוצעים לכם בהתאם למצבו התחזקותי של השטיח
  • מחירים מיוחדים ואטרקטיביים

  גלרייה

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר לפניי ניקוי שטיחים מקיר לקיר אחריי

  לפני

  אחרי

  ניקוי שטיחים לעסקים אחריי ניקוי שטיחים לעסקים לפניי

  לפני

  אחרי

  ניקוי שטיחים לבית מלון אחריי ניקוי שטיחים לבית מלון לפניי

  לפני

  אחרי

  איך מנקים שטיחים מקיר לקיר – לסרטון המלא

   

  פתרונות נוספים המוצעים לכם על ידי חברות מובילות לניקוי שטיחים מקיר לקיר

  לצד שירותי הניקוי המוצעים לכם על ידי חברות לניקיון שטיחים, תוכלו להסתייע בשירותים נלווים נוספים המיועדים לצרכי תחזוקה מיטבית של השטיח. אחת מהבעיות הנפוצות בשטיחים מקיר לקיר היא בעיית דהיית צבע השטיח במסגרתה באזורים מסוימים בשטיח, חומרי הפיגמנט המצויים בו מאבדים מצבעם ודוהים עם הזמן. בעיה זו נוצרת עקב שימוש מוגבר בשטיח בחלק ההולך ודוהה. את הבעיה הנ"ל ניתן לפתור באמצעות פתרון ייעודי המכונה: חידוש שטיחים מקיר לקיר המאפשר שחזור מדויק של הגוון המקורי של השטיח. פתרון זה מיושם על ידי מספר מצומצם של חברות ניקיון שטיחים.

  פתרון נוסף המוצע לכם במסגרת השירות המורחב של חברת ניקוי שטיחים מובילה, מיושם במסגרת שירותי תיקון בלאי. שירותים אלו מיועדים למצבים בהם אזור מסוים של השטיח מקיר לקיר נפרם או נקרע כתוצאה משימוש מוגבר בשטיח באותו אזור. חברות מובילות לניקוי שטיחים מאפשרות לכם ליהנות מגוון רחב של יתרונות בכל הנוגע לניקוי שטיחים מקיר לקיר ומתן פתרונות ייעודיים לכל בעיה אסתטית המופיעה בשטיח כתוצאה מבלאי, שימוש מוגבר, חוסר תחזוקה מתמשך, הופעת כתמי לכלוך ושומן וכדומה.

   

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר – כל מה שחשוב לדעת

   

  חברה מקצועית לניקוי שטיחים מקיר לקיר

  שטיחים מקיר לקיר קיימים כיום גם במשרדים וגם בבתים פרטיים, אבל הניקיון שלהם מחייב מעורבות של בעלי מקצוע – מקצוענים 2000 מסבירים מה בדיוק עושה חברת ניקוי שטיחים וכיצד זה בא לידי ביטוי. היתרון של שירותי ניקוי שטיחים הוא שניתן להשתמש בהם על מנת לחסוך זמן ומאמץ. החיסכון בזמן בא לידי ביטוי בכך שמעורבות של חברת ניקיון מאפשר לבעלי השטיחים להמשיך לעבוד וללמוד, בעוד החיסכון במאמץ הוא בעיקר פיזי: אם מתאמים שירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר מול חברת ניקוי שטיחים שמתמחה בכך, לא צריך לסבול מכאבי גב או להרים אביזרי ניקוי כבדים.

   

  היגיינה מרבית

  חשוב לדעת שלשירות של חברת ניקוי שטיחים יש היבט היגייני. ספציפית בשטיחים מקיר לקיר ובניגוד למשל לשטיחים רגילים שאותם אפשר פשוט להרים ולנער מהחלון או בחצר, הדרך היחידה למנוע הצטברות של אבק ולכלוך היא לבצע ניקיון יסודי. בשביל שהניקיון יהיה אפקטיבי ומלא, חברת הניקיון מגיעה עם ציוד מתאים ומשוכלל.

   

  חומרי ניקוי לשטיחים

  היבט אחר ולא פחות חשוב בשירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר קשור אל סוג החומרים שבהם משתמשים. אם רוצים לנקות שטיחים כאלה, אי אפשר להסתפק בחומרים סטנדרטיים שנמכרים ברשתות השיווק או בחנויות "עשה זאת בעצמך" ברחבי הארץ. ברוב המקרים, שטיחים מקיר לקיר יהיו מיוצרים מבד מאוד צפוף. בשביל לנקות בד כזה, משתמשים בחומרים מתאימים שמסוגלים להתמודד גם עם כתמים, לכלוך, עובש ורטיבות. מטבע הדברים, לחברת הניקיון יש את החומרים האלה בהישג יד והעובדים שלה גם יודעים איך להשתמש בהם.

   

  שירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  שטיחים מקיר לקיר היו בעבר נחלתם של משרדים בלבד. אבל עם הזמן החלו גם אנשים פרטיים להבין את היתרונות שלהם בבית הפרטי, לכן הם משולבים לעיתים קרובות בחדרי שינה, בסלון ואפילו במטבח. כפועל יוצא מכך, השירות של ניקיון שטיחים מקיר לקיר פונה כיום גם לאנשים פרטיים וגם לקהל יעד עסקי.

   

  עלויות

  מחירים לניקוי שטיחים מקיר לקיר ועלות השירות נקבעת לפי גודל השטח, סוג השטיח והדרישות של הלקוחות. כך לדוגמא ניקוי שטיחים בסיסי יכלול רק את השימוש בחומרים המתאימים, בעוד ניקוי מתאים יכלול גם שאיבה של השטיח ולאחר מכן טיפול בחיבור שבין הקיר והרצפה. בכל מקרה, כדאי לקבל הצעת מחיר מסודרת ולהשתמש בה כדי להתרשם מרמת המקצועיות של החברה המבצעת.

  חברה מקצועית תיתן אחריות על ניקוי שטיחים. אם רוצים לברר מראש האם זו חברה שכדאי לסמוך עליה, ניתן לעשות את זה באמצעות המלצות מלקוחות קודמים. במידה ולא מכירים לקוחות כאלה, נעזרים במידע מהאינטרנט והרשתות.

   

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר – שאלות ותשובות

   

  כיצד מנקים שטיח מקיר לקיר?

  שאיבת אבק, ניקוי השטיח באמצעות קיטור, הברשת השטיח באמצעות חומר ניקוי ייעודיים בהתאם לסוג השטיח ולמצבו להסרה מרבית של אבק, חיידקים וכתמים.

  האם מתאימים את אופן הניקוי לסוג השטיח?

  כמובן, יש להתאים את אופן הניקוי הן המכשור והן חומרי הניקוי לסוג השטיח על מנת לא להזיק לו ולמנוע דהייה של צבעים וכמו כן בכדי להשיג תוצאה מרבית של ניקוי בהתאם לסוג השטיח. בנוסף, אופן הניקוי תלוי במצבו של השטיח ובאופן תחזוקתו.

  כל כמה זמן צריך לנקות שטיח מקיר לקיר?

  כדאי לנקות שטיחים מקיר לקיר לעיתים תכופות מכיוון שאלו שטיחים מקובעים לרצפה שהשימוש בהם הוא יומיומי לכן הם צוברים המון אבק, כתמים וחיידקים שכדאי לחטא במיוחד בסביבת משרדים, מוסדות ומבני ציבור שונים. בנוסף, כדי לשמור על טיבו של השטיח לשמור על תחזוקה רציפה.

  למי מתאים שירות של ניקוי שטיחים מקיר לקיר?

  השירות מתאים לכולם: בעיקר למשרדים, עסקים, מוסדות ומבני ציבור, אך גם לבתים פרטיים.

  מה המחיר של ניקוי שטיחים מקיר לקיר?

  מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר נקבע בהתאם לגודלו של השטיח, סוג השטיח ואופן הניקוי בהתאם למצבו ולתחזוקתו של השטיח. חברה מקצועית של ניקוי שטיחים מקיר לקיר, תכין עבורכם הצעת מחיר מסודרת לפני מתן השירות.

  איך לבחור חברה לניקוי שטיחים מקיר לקיר?

  כאשר ניגשים לבחור חברה לניקוי שטיחים מקיר לקיר כדאי לבדוק כמה פרמטרים: וותק וניסיון, התמחות בניקוי שטיח מקיר לקיר, איכות הניקוי תוך שמירה על טיבו של השטיח ומחיר השירות.

  למה כדאי לקחת חברת מקצועית?

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר שונה מניקוי שטיח רגיל מכיוון המקובע לרצפה מה שמקשה על הניקוי והייבוש שלו בקלות. ניקוי שטיח מקיר לקיר היא פעולה המצריכה חברה מקצועית ומנוסה שיודעת איך לחטא ולנקות היטב שטיח מקיר לקיר למען הסרת הכתמים בצורה מיטבית, שמירה על איכות השטיח והשגה של היגיינה מרבית.

  השירותים שלנו

  ניקוי ספות

  ניקוי ספות בד

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים

  חידוש דקים

  שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי אש

  הברקה קריסטלית

  טיפול בהצפות

  חיטוי נגד קורונה

  ניקוי ספות וריפודים