ליצירת קשר

0505-48-48-39

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

ניקוי שטיחים

בית > שירותי החברה > ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים

 

ניקוי שטיחים עם מקצוענים 2000?

√ 25 שנות ניסיון
√ ניקוי כל סוגי השטיחים
√ איכות

√ מקצועיות
√ שירות ואחריות מלאה
√ מחירים אטרקטיביים

אנו מתמחים בניקוי שטיחים מזה 25 שנה. אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ידידותיים לסביבה.

כמו כן אנחנו משתמשים במכונות רבות ועצמה בעלות עוצמת הזרקה של 400PSI, על מנת לנקות בצורה יסודית ומיטבית את השטיחים והריפוד.

ניקוי שטיחים

ניקוי שטיחים הנו תחום רחב המכיל מגוון סוגים:

ישנם שטיחים סינתטיים תעשייתיים. ישנם שטיחים ביתיים. וישנם שטיחי צמר.

חשוב מאוד להתאים את ניקוי השטיח לפי הסוג. זאת על מנת למנוע נזק ופגיעה במרקם.

אני אישית מגיע ומטפל בשטיח לפי הסוג והצורך.

ניקוי עדין יותר ועם זאת, מעמיק יותר הוא בשיטת הזרקה יניקה. בה מזריקים מים בהם מהול דטרגנט לשטיח.

זאת ע"י מכונות בעלות עוצמת הזרקה גבוהה של 400 PSI. לאחר מכן שואבים את השטיח באופן יסודי.

מומלץ להשאיר מזגנים על  קירור כדי למנוע ריחות.

גלרייה

ניקוי שטיחים מקיר לקיר לפניי ניקוי שטיחים מקיר לקיר אחריי

לפני

אחרי

ניקוי שטיחים לעסקים אחריי ניקוי שטיחים לעסקים לפניי

לפני

אחרי

ניקוי שטיחים לבית מלון אחריי ניקוי שטיחים לבית מלון לפניי

לפני

אחרי

למה כדאי לפנות לשירותי ניקוי מקצועי של שטיחים?

שטיחים מעוצבים משמשים בבתים רבים לכיסוי הרצפה. הם מעניקים תוספת של יופי לחדרים ושל נוחות וחמימות בחורף. ישנם סוגים רבים של שטיחים שעשויים ממגוון רחב של חומרים. אך יש לשטיחים נקודת תורפה אחת משמעותית – הם צוברים אבק רב. האבק הזה מצטבר בין הסיבים של השטיח ויכול לשמש כמצע גידול לחיידקים שונים ולקרדית האבק. חיידקים אלו מהווים סיכון בריאותי ולכן חשוב כל כך לבצע ניקוי עמוק של השטיחים אחת לכמה זמן.

בנוסף לבעיית החיידקים, השטיחים מתלכלכים בקלות רבה ובפעמים רבות מתמלאים בכתמים של מזון ומשקאות או אפילו בכתמים קשים להסרה של דם, שתן, קיא וכדומה. מכיוון שלא ניתן לנקות את מרבית השטיחים במכונת הכביסה הביתית, ומכיוון ששאיבה שלהם על ידי שואב אבק רגיל אינה מוציאה את כל הלכלוך או מסירה את הכתמים – מומלץ להזמין שירות של ניקוי שטיחים מקצועי אחת לכמה זמן.

חברת ניקוי שטיחים מקצועית יכולה לבצע ניקיון מלא ועמוק של השטיחים. התהליך כולל שאיבה בעצמה גבוהה במיוחד שמנקה את הלכלוך היבש, הזרקה של נוזלים וחומרי ניקוי שמחטאים את השטיח ומנקים את הסיבים וגם קרצוף של השטיח על ידי מכונת קרצוף ייעודית ומברשות חזקות במיוחד. את הפעולות האלו לא ניתן לבצע על ידי ציוד ביתי בלבד, ולכן איכות הניקיון של השטיחים שמתבצע באופן עצמאי הוא די מוגבל. על מנת לקבל שטיח נקי לגמרי, יש צורך בהזמנת חברת ניקוי שטיחים מקצועית ומנוסה. ניקוי שטיחים מחיר של חברה מקצועית הוא בדרך כלל בין 40 ל-70 ₪ למ"ר.

 

ביצוע אבחון לפני ניקוי שטיחים

את צורת הניקוי של כל שטיח יש להתאים לסוג שלו. ישנם שני סוגים עיקריים של שטיחים – שטיחים בעלי סיבים סינתטיים או שטיחים מחומרים טבעיים. השטיחים הסינתטיים הם נפוצים יותר וגם קלים יותר לניקוי. שטיחים מחומרים טבעיים, לעומת זאת, הם עדינים יותר ובדרך כלל קשה יותר לנקות אותם.

כאשר מבצעים ניקוי שטיחים מקיר לקיר באופן מקצועי, אנשי המקצוע יבדקו מהו סוג הסיבים שממנו עשוי השטיח וכן מה הגודל והעובי של הסיבים ומה רמת הצפיפות שלהם. בהתאם לכך ייבחרו חומרי הניקוי המתאימים ושיטת העבודה הנכונה לאותו סוג של שטיח.

 

ניקוי שטיח מקיר לקיר – איך מנקים שטיחים מקיר לקיר?

ישנם בתים רבים ומשרדים רבים בהם ישנו שטיח מקיר לקיר. שטיחים אלו מודבקים לרצפה ולא ניתן להרים אותם לצורך ניקוי. בסוג שטיחים זה במיוחד חשובה התדירות של הניקוי. ישנם אזורים של שטיחים מקיר לקיר אליהם קשה להגיע בזמן הניקוי השוטף של הבית. מעבר לכך, אנחנו גם מתעצלים לא פעם לנקות כל פינה ופינה בשטיחים אלו.

לכן יש צורך להקפיד על שאיבה מלאה של השטיחים האלו אחת לשבוע. מומלץ שלא להתעצל ולהזיז את כל פריטי הריהוט שנמצאים עליהם כדי להגיע לכל הפינות. ניקוי שטיחים מקיר לקיר על ידי חברה מקצועית אחת לכמה זמן יכול לסייע מאוד בשמירה על הניקיון ועל רמת התברואה בבית או במשרד ולהבטיח כי השטיחים יהיו באמת נקיים.

 

ניקוי שטיח פרסי – סודות הניקוי שאף אחד לא יגלה לכם!

שטיחים פרסיים ואפגניים, מצטיינים בדוגמאות עשירות, וצבעים עזים והם יקרים יחסי. לכן הטיפול בהן חייב להיות בצורה עדינה וזהירה. יש להמנע מקרצוף ורצוי לטפל על ידי הזרקה יניקה ב – psi לא גבוהה.

 

ניקוי שטיח סיני אוריינטלי – כללי הזהב לניקוי מקצועי ויסודי

שטיחים סינים, מצטיינים בדוגמאות עשירות, וצבעים עזים והם יקרים יחסי. לכן הטיפול בשטיח סיני אוריינטלי חייב להיות בצורה עדינה וזהירה. יש להימנע מקרצוף ורצוי לטפל על ידי הזרקה יניקה ב – psi לא גבוהה.

 

תחומי התמחות

  • ניקוי שטיחים לבתי מלון
  • ניקוי שטיחים לעסקים וחברות
  • ניקוי שטיחים למשרדים
  • ניקוי שטיחים לאולמות אירועים
  • ניקוי שטיחים לבתי כנסת
  • ניקוי שטיחים גדולים

 

כללי ברזל לניקוי ותחזוקת שטיחים

ישנם כמה כללים שחשוב להקפיד עליהם בזמן ניקוי שטיחים – בין אם הניקוי מתבצע על ידי אנשי מקצוע או באופן עצמאי. הכלל הראשון הוא שיש לבצע ניקוי של השטיח באופן קבוע ותדיר. ככל שהאבק והלכלוך נמצאים זמן רב יותר בשטיח, הם חודרים לעומק הסיבים וקשה יותר להוציא אותם. במסגרת הניקוי הקבוע יש לנער את השטיח היטב וכן לשאוב אותו באמצעות שואב אבק. חשוב גם לדאוג לאוורור מלא של השטיח אחת לכמה שבועות. ניתן לתלות אותו הפוך ולדאוג לכך שייחשף לאוויר.

במידה ומשתמשים בחומרי ניקוי על מנת לנקות את השטיח, יש לוודא כי בוחרים את החומרים הנכונים ויודעים כיצד להשתמש בהם. שימוש בחומר לא מתאים או בשיטה לא נכונה עלולים לגרום נזק לשטיח.

על מנת לנקות כתמים מהשטיח יש לפעול בהתאם לסוג הכתם. כדאי לזכור שהמטרה של הניקוי היא לא "למרוח" את הכתם, אלא להעלים ולהקטין אותו ככל שניתן.

השירותים שלנו

ניקוי שטיחים

חידוש דקים

שיקום נזקי מים

שיקום נזקי אש

הברקה קריסטלית

טיפול בהצפות

חיטוי נגד קורונה

ניקוי ספות וריפודים