ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים

  בית > שירותי החברה > ניקוי שטיחים

  ניקוי שטיחים

  למה לנקות שטיחים עם מקצוענים 2000?

  √ 25 שנות ניסיון
  √ ניקוי כל סוגי השטיחים
  √ איכות

  √ מקצועיות
  √ שירות ואחריות מלאה 
  √ מחירים אטרקטיביים

  אנו מתמחים בניקוי שטיחים מזה 25 שנה. אנו מקפידים על שימוש בחומרים איכותיים ידידותיים לסביבה.

  כמו כן אנחנו משתמשים במכונות רבות ועצמה בעלות עוצמת הזרקה של 400PSI, על מנת לנקות בצורה יסודית ומיטבית את השטיחים והריפוד.

  ניקוי שטיחים: איך לנקות וכמה זה עולה? - מקצוענים 2000

  ניקוי שטיחים הנו תחום רחב המכיל מגוון סוגים:

  ישנם שטיחים סינתטיים תעשייתיים. ישנם שטיחים ביתיים. וישנם שטיחי צמר.

  חשוב מאוד להתאים את ניקוי השטיח לפי הסוג. זאת על מנת למנוע נזק ופגיעה במרקם.

  אני אישית מגיע ומטפל בשטיח לפי הסוג והצורך.

  ניקוי עדין יותר ועם זאת, מעמיק יותר הוא בשיטת הזרקה יניקה. בה מזריקים מים בהם מהול דטרגנט לשטיח.

  זאת ע"י מכונות בעלות עוצמת הזרקה גבוהה של 400 PSI. לאחר מכן שואבים את השטיח באופן יסודי.

  מומלץ להשאיר מזגנים על  קירור כדי למנוע ריחות.

  גלרייה

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר לפניי ניקוי שטיחים מקיר לקיר אחריי

  לפני

  אחרי

  ניקוי שטיחים לעסקים אחריי ניקוי שטיחים לעסקים לפניי

  לפני

  אחרי

  ניקוי שטיחים לבית מלון אחריי ניקוי שטיחים לבית מלון לפניי

  לפני

  אחרי

  באיזה תדירות ניתן לנקות את השטיח

  כדי לשמור על שטיח נקי וללא נזקים, רצוי לנקות אותו בתדירות המונעת הצטברות לכלוך בתוך הסיבים. בדרך כלל, מומלץ לשאוב את השטיח פעמיים בחודש. עם זאת, משך הזמן בין הניקוי תלוי במספר גורמים:

  1. תנועה רגלית: אזורי תנועה גבוהים: שטיחים באזורים עם תנועה רבה צוברים לכלוך מהר יותר. במקרים כאלה, ייתכן שיהיה צורך בניקוי תכוף יותר, אולי שבועי, כדי למנוע לכלוך עמוק.

  2. נוכחות חיות מחמד: בתים עם חיות מחמד, כמו כלבים או חתולים, דורשים לעתים קרובות ניקוי תכוף יותר עקב שיער חיות מחמד, קשקשים ותאונות אפשריות. ניקוי כל שבועיים או אפילו שבועי עשוי להיות נחוץ כדי לנהל ביעילות בעיות הקשורות לחיות מחמד.

  3. הרגלי הליכה: נעליים להפעלה או כיבוי: בין אם אנשים נועלים נעליים בתוך הבית או פועלים לפי מדיניות ללא נעליים משפיעה על הצטברות הלכלוך. הסרת נעליים יכולה להפחית את תדירות הניקוי, בעוד שמשקי בית עם נעליים עשויים להזדקק לטיפול קבוע יותר.

  4. מניעת כתמים: יישום קבוע של טיפולים עמידים לכתמים ותשומת לב מיידית לנזילות עלולים להאריך את הזמן בין הניקוי. אמצעי מניעה מפחיתים את הסבירות לכתמים עמוקים ולנזקים.

  5. נוהלי תחזוקת שטיחים: תחזוקה שוטפת: תחזוקה מונעת עקבית, כגון שאיבת אבק קבועה, ניקוי נקודתי וסיבוב רהיטים, יכולה להפחית את הצורך בניקוי מקצועי תכוף.

  6. אירועים ספציפיים: נשפך או כתמים בשוגג: שטיחים שחווים נשפך או כתמים עשויים לדרוש טיפול מיידי וניקוי תכוף יותר כדי למנוע התקעת כתמים.

  7. טיפול כללי בשטיח: טיפול כללי ותשומת לב: גורמים כמו שימוש בשטיחים לדלת, יישום מדיניות ללא נעליים והימנעות מגרירת רהיטים כבדים תורמים לניקיון הכללי ולאריכות החיים של השטיח.

  התדירות המומלצת לניקוי שטיחים אינה חד-משמעית ותלויה בנסיבות אינדיבידואליות. בעוד שהנחיה כללית מציעה שאיבת אבק דו-חודשית, בעלי בתים צריכים להעריך את מצבם הספציפי, תוך התחשבות בגורמים כגון תנועה רגלית, נוכחות של חיות מחמד, אמצעי מניעה ונהלי תחזוקה כלליים. התאמת תדירות הניקוי על סמך גורמים אלו מבטיחה שטיח נקי ומתוחזק היטב המשפר את הסביבה הפנימית.

  ניקוי שטיחים פשוט מושלם - מקצוענים 2000

  איך לנקות שטיח בבית: מדריך מקיף

  ניקוי שטיח בבית הוא משימה זולה יחסית ולא מרתיעה מדי. אז איך מנקים שטיח בבית? ניקוי ותחזוקה של שטיחים כרוכים במגוון מעשי עשה ואל תעשה. הנה מדריך מלא איך לנקות שטיח בבית, בואו נתחיל עם מה שצריך!

  שאיבת אבק רגילה: שאבו את השטיח באופן קבוע כדי להסיר לכלוך משטח, אבק ופסולת. התמקד באזורים בעלי תנועה רבה והשתמש בקבצים המצורפים המתאימים לקצוות ולפינות.

  טיפול מיידי בכתמים: התמודדו עם שפיכות וכתמים מיידית כדי למנוע מהם להיכנס פנימה. נגב את הכתם בעדינות עם מטלית נקייה וסופגת או מגבת נייר.

  השתמש בפתרונות ניקוי עדינים: בעת שימוש בתמיסות ניקוי, בחר בדטרגנטים עדינים וידידותיים לשטיחים. בדוק כל מוצר ניקוי באזור לא בולט כדי לוודא שהוא לא פוגע בסיבי השטיח או בצבעים.

  מבחן נקודתי מוצרים חדשים: לפני החלת מוצר ניקוי חדש, בצע בדיקת נקודתית באזור קטן ודיסקרטי כדי לבדוק אם יש תגובות שליליות.

  ניקוי בקיטור: שקול לנקות את השטיח שלך בקיטור לניקוי עמוק ויסודי. עקוב אחר הנחיות היצרן לניקוי בקיטור או שכור שירותים מקצועיים לניקוי נרחב יותר.

  ניקוי מקצועי רגיל: קבעו שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים מעת לעת כדי לשמור על סביבת מגורים נקייה ובריאה. לאנשי מקצוע יש את המומחיות והציוד לניקוי עמוק של שטיחים בצורה יעילה.

  כעת, בואו נחקור נקודות שכדאי לשים לב אליהם בעת ניקוי השטיח בבית.

  הימנע מעודף מים: אין להרוות יתר על המידה את השטיח מכיוון שהוא עלול להוביל לצמיחת עובש או לפגוע בגב השטיח. השתמשו במינימום מים לניקוי נקודתי והקפידו על ייבוש נאות לאחר מכן.

  דלג על בדיקת נקודתית: לעולם אל תדלג על השלב של בדיקה נקודתית של מוצרי ניקוי חדשים על אזור קטן ולא בולט. זה עוזר למנוע נזק לא מכוון לשטיח.

  אל תשפשף כתמים: הימנע משפשוף או קרצוף נמרץ של כתמים, שכן זה יכול להפיץ את הכתם ולפגוע בסיבי השטיח. במקום זאת, ספוג בעדינות עם מטלית נקייה כדי להרים את הכתם.

  הימנע מכימיקלים קשים: הימנע משימוש בכימיקלים קשים או אקונומיקה על שטיחים, מכיוון שהם עלולים לגרום לשינוי צבע ולנזק. היצמד לפתרונות ניקוי עדינים, בטוחים לשטיחים.

  אל תזניח את הייבוש: לאחר הניקוי, ודא שהשטיח מתייבש לחלוטין כדי למנוע צמיחת עובש או טחב. השתמש במאווררים או בחלונות פתוחים כדי להקל על תהליך הייבוש.

  משקיף על תחזוקה שוטפת: אל תזניח תחזוקה שוטפת וניקיון מקצועי, שכן זה עוזר להאריך את חיי השטיח שלך.

  ניקוי השטיח שלך בבית יכול להיות משימה ניתנת לניהול וחסכוני כאשר ניגשים עם הטכניקות ואמצעי הזהירות הנכונים. הקפדה על כללי עשה ואל תעשה תעזור לכם לשמור על מרחב מגורים נקי ומזמין תוך שמירה על אורך חיי השטיח שלכם.

   

  ניקוי שטיחים מקצועי עם תוצאות - מקצוענים 2000

  למה כדאי לפנות לשירותי ניקוי מקצועי של שטיחים?

  שטיחים מעוצבים משמשים בבתים רבים לכיסוי הרצפה. הם מעניקים תוספת של יופי לחדרים ושל נוחות וחמימות בחורף. ישנם סוגים רבים של שטיחים שעשויים ממגוון רחב של חומרים. אך יש לשטיחים נקודת תורפה אחת משמעותית – הם צוברים אבק רב. האבק הזה מצטבר בין הסיבים של השטיח ויכול לשמש כמצע גידול לחיידקים שונים ולקרדית האבק. חיידקים אלו מהווים סיכון בריאותי ולכן חשוב כל כך לבצע ניקוי עמוק של השטיחים אחת לכמה זמן.

  בנוסף לבעיית החיידקים, השטיחים מתלכלכים בקלות רבה ובפעמים רבות מתמלאים בכתמים של מזון ומשקאות או אפילו בכתמים קשים להסרה של דם, שתן, קיא וכדומה. מכיוון שלא ניתן לנקות את מרבית השטיחים במכונת הכביסה הביתית, ומכיוון ששאיבה שלהם על ידי שואב אבק רגיל אינה מוציאה את כל הלכלוך או מסירה את הכתמים – מומלץ להזמין שירות של ניקוי שטיחים מקצועי אחת לכמה זמן.

  חברת ניקוי שטיחים מקצועית יכולה לבצע ניקיון מלא ועמוק של השטיחים. התהליך כולל שאיבה בעצמה גבוהה במיוחד שמנקה את הלכלוך היבש, הזרקה של נוזלים וחומרי ניקוי שמחטאים את השטיח ומנקים את הסיבים וגם קרצוף של השטיח על ידי מכונת קרצוף ייעודית ומברשות חזקות במיוחד. את הפעולות האלו לא ניתן לבצע על ידי ציוד ביתי בלבד, ולכן איכות הניקיון של השטיחים שמתבצע באופן עצמאי הוא די מוגבל. על מנת לקבל שטיח נקי לגמרי, יש צורך בהזמנת שירותיה של מקצוענים 2000 חברת ניקוי שטיחים מקצועית ומנוסה. ניקוי שטיחים מחיר של חברה מקצועית הוא בדרך כלל לפי העבודה בשטח, לפרטים כנסו עוד היום!

  מהם הגורמים המשפיעים על מחירי ניקוי שטיחים

   

  גודל שטיח

  גודל שטח השטיח שלך הוא גורם משמעותי בקביעת המחיר. שטיחים גדולים יותר דורשים בדרך כלל יותר זמן, מאמץ ופתרונות ניקוי, שיכולים להשפיע על העלות הכוללת.

  מצב השטיח

  מצב השטיח שלכם משפיע גם על מחיר הניקוי. שטיחים מלוכלכים מאוד או מוכתמים עשויים לדרוש טיפולים נוספים או טכניקות מיוחדות, מה שיוביל לעלויות מוגברות.

  חומר שטיח

  חומרי שטיח שונים דורשים שיטות ניקוי ספציפיות כדי לשמור על שלמותם. סיבים עדינים או חומרים טבעיים, כמו צמר או משי, דורשים לרוב טכניקות ניקוי מיוחדות, שיכולות לתרום למחירים גבוהים יותר בהשוואה לשטיחים סינתטיים.

  שירותים נוספים

  שירותים נוספים כמו הסרת כתמים, טיפול בריחות וטיפולי הגנת שטיחים יכולים להשפיע על העלות הכוללת. שירותים אלו הם לרוב אופציונליים אך יכולים לספק ערך מוסף וחיי שטיח ארוכים.

  ניקוי שטיחים למשרדים - מקצוענים 2000

  מחיר ניקוי שטיחים בבתים

  בכל הנוגע לניקוי שטיחים בבתים, מספר גורמים תורמים למבנה התמחור. בממוצע, שירותי ניקוי שטיחים מקצועיים גובים על סמך גודל שטח השטיח, עם זאת, העלות הסופית עשויה להשתנות בהתאם לשיטת הניקוי, מצב השטיח וכל השירותים הנוספים המבוקשים.

  מחיר ניקוי שטיחים שאגי

  שטיחים שאגיים דורשים תשומת לב מיוחדת בשל הסיבים הארוכים והקטיפה שלהם. ניקוי שטיחי שאגי דורשים טיפול נוסף כדי למנוע נזק או הסתבכות. מחיר עבור ניקוי שטיחים מדובלל יכול להיות מעט גבוה יותר משטיחים רגילים, עם עלויות שנעות למטר מרובע. האופי המורכב של שטיחים מדובללים והזמן הנוסף הנדרש לניקוי יסודי תורמים לטווח המחירים הגבוה יותר.

  מחיר ניקוי שטיחים טבעי

  שטיחים טבעיים, כמו אלה העשויים מצמר או משי, דורשים שיטות ניקוי עדינות כדי לשמור על יופיים ושלמותם. מחיר של ניקוי שטיחים טבעיים היא לרוב גבוהה יותר בשל הטכניקות והמוצרים המיוחדים הכרוכים בכך. מחירי ניקוי שטיחים טבעיים נעים בדרך כלל למטר מרובע, תלוי בגודל ומצב השטיח.

  מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  שטיחים מקיר לקיר מכסים שטח גדול ודורשים ניקוי מקיף כדי לסלק לכלוך, אבק ואלרגנים שהצטברו. מחיר ניקוי שטיחים מקיר לקיר נקבע בדרך כלל על פי סך המידה הרבוע.

  החשיבות של איך לנקות שטיח: שיטות, תדירות ובטיחות

  שטיחים משמשים כאפשרות ריצוף נוחה ואסתטית בהרבה בתים וחללים מסחריים. עם זאת, הם גם נוטים לצבור לכלוך, אלרגנים וכתמים לאורך זמן. ניקוי שטיחים קבוע חיוני לא רק לשמירה על המראה שלהם אלא גם לקידום סביבה פנימית בריאה.

  החשיבות של ניקוי שטיחים יסודי

   

  היגיינה ואיכות אוויר פנימית

  שטיחים פועלים כמסננים, לוכדים אבק, קשקשים של חיות מחמד, אבקה ואלרגנים אחרים. שטיפה סדירה מסירה את המזהמים הללו, משפרת את איכות האוויר בתוך הבית ומפחיתה את הסיכון לבעיות נשימה ואלרגיות.

  הסרת כתמים וריחות

  נזילות וכתמים בשוגג הם בלתי נמנעים, אך שטיפת שטיחים מהירה יכולה למנוע שינוי צבע קבוע ולחסל ריחות לא נעימים הנגרמים משפכים, חיות מחמד או מקורות אחרים.

  חיי שטיח ממושכים

  ניקוי קבוע מסיר חלקיקים שוחקים שעלולים לשחוק את סיבי השטיח לאורך זמן. על ידי הסרת לכלוך ופסולת, אתה יכול להאריך את תוחלת החיים של השטיחים שלך, ולחסוך כסף בטווח הארוך.

  כיצד פועלת שטיפה ושאיבת שטיחים

  כיצד פועלת שטיפת שטיחים

  שטיפת שטיחים כוללת בדרך כלל שתי שיטות עיקריות: שאיבת מים חמים (ניקוי בקיטור) וניקוי יבש.

  שאיבת מים חמים

  שיטה זו כוללת התזת מים חמים מהולים בתמיסת ניקוי על השטיח, ולאחר מכן ערבול יסודי ומיצוי באמצעות שואב עוצמתי. זה מסיר ביעילות לכלוך עמוק, כתמים ואלרגנים, ומשאיר את השטיח רענן ונקי. שאיבת מים חמים מתאימה לרוב סוגי השטיחים אך עשויה לדרוש זמני ייבוש ארוכים יותר.

  ניקוי יבש

  שיטות ניקוי יבש משתמשות בתרכובות ניקוי מיוחדות או בחומרים סופגים כדי להסיר לכלוך וכתמים מהשטיחים. שיטה זו עדיפה לשטיחים עדינים שעלולים להתכווץ או לדמם צבעים בחשיפה למים. ניקוי יבש מציע זמני ייבוש מהירים יותר, אך ייתכן שהוא אינו יעיל באותה מידה על שטיחים מלוכלכים מאוד.

  תדירות מומלצת לניקוי שטיחים מקצועי

  תדירות ניקוי השטיחים המקצועית תלויה בגורמים שונים, לרבות תנועה רגלית, בני בית, ונוכחות של חיות מחמד או אלרגיות. כהנחיה כללית:

  הגדרות מגורים

  עבור משקי בית עם תנועת רגלים נמוכה עד בינונית, ניקוי שטיחים מקצועי כל 12-18 חודשים מספיק בדרך כלל. בתים עם חיות מחמד או אלרגיות עשויים להפיק תועלת מניקוי תכוף יותר, כגון כל 6-12 חודשים, כדי לשמור על הניקיון ואיכות האוויר הפנימית.

  הגדרות מסחריות

  באזורים עם תנועה גבוהה כמו משרדים, חנויות קמעונאיות או מסעדות, יש לנקות שטיחים באופן מקצועי כל 3-6 חודשים כדי להסיר לכלוך שהצטבר ולשמור על מראה ייצוגי.

  שיקולים לניקוי שטיחים בטוח

  בעוד שרוב השטיחים ניתנים לניקוי בטוח, יש לקחת בחשבון גורמים מסוימים כדי למנוע נזק:

  סוג שטיח

  חומרי שטיח שונים (למשל, צמר, משי, סיבים סינתטיים) דורשים שיטות ומוצרי ניקוי ספציפיים. חיוני לשכור אנשי מקצוע מנוסים בניקוי הסוג המסוים של השטיח כדי להבטיח תוצאות בטוחות ויעילות.

  עמידות צבע

  לפני הניקוי, חיוני לבדוק אזור קטן ובלתי בולט של השטיח לאיתנות הצבע. זה עוזר למנוע דימום צבע או דהייה במהלך תהליך הניקוי.

  הסרת כתמים

  הסרה וניקוי כתמים משטיחים מסוימים, כגון אלה של דיו, אקונומיקה או צבעים מסוימים, עשויים להיות קשים להסרה מלאה. רצוי ליידע את גורמי הניקיון על כל כתמים עקשניים כדי להבטיח טיפול מתאים.

  ביצוע אבחון לפני ניקוי שטיחים

  את צורת הניקוי של כל שטיח יש להתאים לסוג שלו. ישנם שני סוגים עיקריים של שטיחים – שטיחים בעלי סיבים סינתטיים או שטיחים מחומרים טבעיים. השטיחים הסינתטיים הם נפוצים יותר וגם קלים יותר לניקוי. שטיחים מחומרים טבעיים, לעומת זאת, הם עדינים יותר ובדרך כלל קשה יותר לנקות אותם.

  כאשר מבצעים ניקוי שטיחים מקיר לקיר באופן מקצועי, אנשי המקצוע יבדקו מהו סוג הסיבים שממנו עשוי השטיח וכן מה הגודל והעובי של הסיבים ומה רמת הצפיפות שלהם. בהתאם לכך ייבחרו חומרי הניקוי המתאימים ושיטת העבודה הנכונה לאותו סוג של שטיח.

  ניקוי שטיח מקיר לקיר – איך מנקים שטיחים מקיר לקיר?

  ישנם בתים רבים ומשרדים רבים בהם ישנו שטיח מקיר לקיר. שטיחים אלו מודבקים לרצפה ולא ניתן להרים אותם לצורך ניקוי. בסוג שטיחים זה במיוחד חשובה התדירות של הניקוי. ישנם אזורים של שטיחים מקיר לקיר אליהם קשה להגיע בזמן הניקוי השוטף של הבית. מעבר לכך, אנחנו גם מתעצלים לא פעם לנקות כל פינה ופינה בשטיחים אלו.

  לכן יש צורך להקפיד על שאיבה מלאה של השטיחים האלו אחת לשבוע. מומלץ שלא להתעצל ולהזיז את כל פריטי הריהוט שנמצאים עליהם כדי להגיע לכל הפינות. ניקוי שטיחים מקיר לקיר על ידי חברה מקצועית אחת לכמה זמן יכול לסייע מאוד בשמירה על הניקיון ועל רמת התברואה בבית או במשרד ולהבטיח כי השטיחים יהיו באמת נקיים.

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר 100% שביעות רצון לקוח

  ניקוי שטיח פרסי – סודות הניקוי שאף אחד לא יגלה לכם!

  שטיחים פרסיים ואפגניים, מצטיינים בדוגמאות עשירות, וצבעים עזים והם יקרים יחסי. לכן הטיפול בהן חייב להיות בצורה עדינה וזהירה. יש להמנע מקרצוף ורצוי לטפל על ידי הזרקה יניקה ב – psi לא גבוהה.

  ניקוי שטיח סיני אוריינטלי – כללי הזהב לניקוי מקצועי ויסודי

  שטיחים סינים, מצטיינים בדוגמאות עשירות, וצבעים עזים והם יקרים יחסי. לכן הטיפול בשטיח סיני אוריינטלי חייב להיות בצורה עדינה וזהירה. יש להימנע מקרצוף ורצוי לטפל על ידי הזרקה יניקה ב – psi לא גבוהה.

  כללי ברזל לניקוי ותחזוקת שטיחים

  ישנם כמה כללים שחשוב להקפיד עליהם בזמן ניקוי שטיחים – בין אם הניקוי מתבצע על ידי אנשי מקצוע או באופן עצמאי. הכלל הראשון הוא שיש לבצע ניקוי של השטיח באופן קבוע ותדיר. ככל שהאבק והלכלוך נמצאים זמן רב יותר בשטיח, הם חודרים לעומק הסיבים וקשה יותר להוציא אותם. במסגרת הניקוי הקבוע יש לנער את השטיח היטב וכן לשאוב אותו באמצעות שואב אבק. חשוב גם לדאוג לאוורור מלא של השטיח אחת לכמה שבועות. ניתן לתלות אותו הפוך ולדאוג לכך שייחשף לאוויר.

  במידה ומשתמשים בחומרי ניקוי על מנת לנקות את השטיח, יש לוודא כי בוחרים את החומרים הנכונים ויודעים כיצד להשתמש בהם. שימוש בחומר לא מתאים או בשיטה לא נכונה עלולים לגרום נזק לשטיח.

  על מנת לנקות כתמים מהשטיח יש לפעול בהתאם לסוג הכתם. כדאי לזכור שהמטרה של הניקוי היא לא "למרוח" את הכתם, אלא להעלים ולהקטין אותו ככל שניתן.

  ניקוי שטיחים מקצועי

  על ידי ביצוע השלבים שהוזכרו לעיל, תוכלו להאריך את הזמן בין ניקוי שטיחים מקצועי. עם זאת, מומלץ לבצע ניקוי מקצועי של השטיח כל 1-2 שנים, בהתאם לשימוש.

  ניסיון ניקוי מקצועי בבית אינו מומלץ. בעוד שלניקוי מקצועי עשוי להיות עלות, ניסיון לעשות זאת בעצמך עלול להסתכן בפגיעה בשטיח בתהליך. כדאי להשקיע בשירותים מקצועיים כדי להבטיח ניקוי שטיחים יעיל ובטוח.

  ניקוי שטיחים – שאלות תשובות

   

  פעם בכמה זמן צריך לנקות את השטיחים?

  המינימום שאנחנו ממליצים עליו - לבצע ניקוי שטיחים מקצועי פעם פעמיים בשנה, גם במידה ואין כתמים והשטיח נראה יחסי במצב טוב. הוא עדיין מלא במזהמים, אבק וקרדית האבק, למידע נוסף והתייעצות צרו קשר עוד היום!

  כמה זמן דורש תהליך של ניקוי שטיחים?

  הכל תלוי בסוג השטיח וגודלו והאם אתם מעוניינים שניקוי השטיח יהיה בעסק שלכם, במידה ואתם מוסרים את השטיח לניקוי במפעל שלנו אנחנו נחזיר אותו אליכם מריח טוב, נקי וכמובן ייבש תוך כמה ימי עסקים, לפרטים נוספים צרו קשר היום!

  האם ניתן לנקות שטיח באופן עצמאי?

  בהחלט אפשרי, אך לא רצוי. עלות ניקוי שטיחים באופן עצמאי תהיה אמנם זולה יותר, אך תצטרכו לעבור על פעולות הניקוי לעיתים תכופות יותר, ולא בטוח שתהיו מרוצים מהתוצאה הסופית. מה שלא יקרה בניקוי מקצועי של חברה המתמחה בתחום של ניקוי שטיחים. המלצה שלנו צרו קשר עוד היום!

  כיצד נבחר בחברת לניקוי שטיחים בעסק שלך?

  הבחירה בחברה הנכונה צריכה להיעשות באמצעות המלצות, כל בעל עסק יודע כשיש התערבות של חברה המתמחה בניקוי שטיחים, השטיחים מקבלים חיות מחדש. הצבעים שלהם בוהקים יותר, הכתמים מוסרים, הם מפיצים ריח נעים ומקבלים את הברק שאבד להם. לייעוץ והכוונה צרו קשר עוד היום!

  כמה עולה ניקוי שטיח - ומה המחיר הממוצע?

  כפי שנאמר מחיר ניקוי שטיחים נקבע בעיקר לפי סוג וגודל השטיח. כדי לקבל מושג על המחירים הממוצעים בשוק, כנסו עכשיו והזמינו חברה לניקוי שטיחים מקצועית עם המלצות ומחירים מיוחדים

  איך קובעים את עלות ניקיון השטיחים?

  בעלויות יש גם תחשיב של ההובלה והחזרת השטיחים בהתאם למיקום בית העסק. כמובן שהמחיר משתנה אם מגיעים לבית העסק ואין צורך לקחת את השטיחים למפעל.

  איך מקבלים הצעת מחיר עבור ניקוי שטיחים?

  בעולם המודרני שלנו כל שעליכם לעשות זה לצלם את השטיח ולהעביר את התמונות עם מידות השטיח. ברובם הגדול של השטיחים תמצאו מדבקה עם מידות בתחתית השטיח. מוזמנים ליצור קשר 073-77-66-009 ונשמח לעמוד לרשותכם

  השירותים שלנו

  ניקוי ספות

  ניקוי ספות בד

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים

  חידוש דקים

  שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי אש

  הברקה קריסטלית

  טיפול בהצפות

  חיטוי נגד קורונה

  ניקוי ספות וריפודים