ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  שיקום נזקי אש

  בית > שירותי החברה > שיקום נזקי אש

  שיקום נזקי אש


  מה הם נזקי אש?

  שריפה בבית היא אירוע מסוכן וטראומטי ביותר. למרבה הצער, שריפות יכולות לקרות בכל מבנה ובכל זמן. גורמים נפוצים לשריפות במבנים הם קצרים חשמליים, פיצוץ בתשתיות גז, חוסר תשומת לב בעת הפעלת תנורים ועוד.

  במקרה של שריפה מזמינים קודם כל את מכבי האש ודואגים לפינוי מהיר של המבנה ולכיבוי של הדליקה. אך לאחר שמבצעים את הכיבוי של האש עצמה, חשוב להתייחס לנושא של שיקום נזקי אש ועשן.

  בעזרת שיקום נזקי אש ניתן להציל את הדירה שבה הייתה שריפה ואת התכולה שלה.  ניתן להציל את הריהוט והחפצים האישיים וגם לבצע שחזור של דברים שנפגעו בדליקה. מטרת השיקום היא חזרה מהירה ככל הניתן לשגרת החיים הרגילה ושיקום של כל מה שניתן להחזיר למצב תקין.

  ישנן חברות מקצועיות שמספקות שירותים אלו. היעזרות בחברה מקצועית בתחום תעזור לחזור לשגרת החיים הרגילה במהירות הרבה ביותר. החזרה לשגרה חשובה מאוד ויכולה לסייע למזער גם את הנזקים הפסיכולוגיים וההשפעות הנפשיות שיש לאחר אירוע שריפה בבית.

  שיקום נזקי אש

  מה כולל שיקום דירה מנזקי אש?

  לשריפה שפורצת במבנה יש השפעות מזיקות גם לאחר שהאש נכבית. הצטברות של פיח בדירה היא מסוכנת ודורשת טיפול מהיר. בנוסף, יש לפנות פסולת מסוכנת שנותרה בדירה ולפנות גם ריהוט שנפגע, מוצרי חשמל, פינוי בגדים ושליחה שלהם לניקיון.

  השיקום כולל ניקוי של כל סימני הפיח בדירה, סימון וקטלוג של הפריטים נפגעו ושליחה שלהם לתיקון או שחזור. ניתן אפילו לשקם מסמכים וניירת שנפגעה, במידה ולא נשרפו כליל. שיקום דירה לאחר שריפה כולל ירידה לכל הפרטים הקטנים על מנת להעניק את הטיפול המתאים והמהיר ביותר לכל מה שנפגע בדליקה.

  הישארות פיח בדירה יכולה להוות סכנה בריאותית וגם מפיצה ריח רע. שיקום נזקי אש ועשן כולל אוורור של הדירה וטיהור הריח הרע שנותר בה באמצעים טכנולוגיים מיוחדים. הבגדים שנמצאים בבית סובלים בדרך כלל מריח השריפה, ולכן במסגרת השיקום ישנו טיפול המתמקד בניקוי הבגדים ונטרול הריחות הרעים.

  מה החשיבות של שיקום נזקי אש במהירות?

  לאחר השריפה חשוב לחזור לחיים מהר ככל הניתן. הפגיעה בשגרה יכולה לעלות במחיר נפשי ופסיכולוגי רב. מעבר לטראומה של השריפה עצמה, ישנו מצב של חוסר וודאות ותחושת אובדן. לכן כה חשוב לפנות לחברה מקצועית שתסייע בביצוע של שיקום דירה לאחר שריפה.

  ככל שהטיפול בנזקי השריפה יהיה מהיר ויעיל יותר, כך ניתן יהיה לשוב ולהתגורר בדירה בהקדם ולהתחיל להתאושש מהמשבר. בשביל לחזור לחיים הרגילים ולעבודה או ללימודים יש צורך בבגדים נקיים, בריהוט מחודש ובתיקון הנזקים בדירה באופן שיאפשר לחזור ולהתגורר בה.

  חברה מקצועית של שיקום נזקי אש תוכל לסייע לכם במקרה הצורך לחזור לחיים כמה שיותר מהר ובכך להתאושש בקלות רבה יותר מהטראומה.

  .

  המומחים בשיקום נזקי שריפות


  .
  חברת "מקצוענים 2000" מתמחה בשיקום נזקי אש ושריפות ובשיקום נזקי פיח בעת שיקום מבנים משריפה. לחברה ניסיון עשיר בתחום והיא מפעילה צוותים מומחים של אנשי מקצוע שיידעו לעזור לכם להחזיר את החיים למסלולם כמה שיותר מהר.

  השירותים של החברה מיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים שחוו שריפה בכל סוג של מבנה. במסגרת שיקום נזקי שריפות אנשי החברה יבצעו פינוי של מים ופסולת ויסייעו בשיקום מבני של הדירה ובשיקום התכולה. גם אם סבלתם ממקרה של שריפה, ניתן לטפל בנזקים במהירות וביעילות עם המומחים של "מקצוענים 2000".

  השירותים שלנו

  ניקוי ספות

  ניקוי ספות בד

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים

  חידוש דקים

  שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי אש

  הברקה קריסטלית

  טיפול בהצפות

  חיטוי נגד קורונה

  ניקוי ספות וריפודים