ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  שיקום נזקי מים

  בית > שירותי החברה > שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי מים


  מה יכול לגרום לנזקי מים?

  מים הם מקור החיים ומהווים חלק חשוב מהעולם שלנו בתחומים רבים. אך אם יש מקום שאנחנו לא רוצים לפגוש מים – הוא בסלון שלנו או בכל חדר אחר בבית או במשרד. הצפה של מים יכולה לגרום לנזקים משמעותיים במבנים. יש כמה מקורות עיקריים להצפות מים שכאלו: נזקי מים למבנים יכולים להיגרם על ידי חדירה של מי גשמים, בעיות בצנרת האינסטלציה, בעיות בניקוז, והצפה של ביוב חיצוני או מי ים.

  ההשלכות של נזקי מים במבנים יכולות להיות חמורות. ישנה סכנה של נזק שייגרם למבנה עצמו במקרה של הצפה רצינית. הסכנה המבנית יכולה לנבוע מתזוזה בקרקע או מגרימת חלודה לקורות הברזל המשמשות לחיזוק המבנה.

  ישנה גם אפשרות להופעת נזקי מים בתכולה של הבית. הרכוש שלנו והריהוט שבבית עשויים להיפגע קשות מהצפה. הסכנה קיימת במיוחד בכל מה שנוגע למוצרי חשמל. מעבר לכך שסביר מאוד שהם יתקלקלו, ישנה סכנה של התחשמלות כתוצאה מהמגע בין מים לחשמל.

  בנוסף, נזקי מים יכולים לגרום לרטיבות בקירות, גם אם המים מנוקזים החוצה. הרטיבות יכולה להפוך למקור של פגיעה תברואתית, למקור של ריח בלתי נעים ולהופעת טחב וירוקת. מדובר בשילוב של פגיעה אסתטית ביחד עם סיכון בריאותי.

  מסיבות אלו חשוב מאוד לבצע שיקום נזקי מים באופן מסודר ומקצועי. במקרה שיש הצפה בבית, כדאי לא להתמהמה ולפנות לחברה מקצועית שתוכל לסייע לכם להתמודד עם נזקי ההצפה.

   

  שיקום נזקי מים ושיקום נזקי רטיבות

  איך מטפלים בנזקי מים?

  במקרה של הצפה שעלולה לגרום לנזקי מים, יש כמה אמצעים שניתן לנקוט. ראשית, יש לשאוב את הנוזלים ולאחר מכן לייבש את חלל המבנה. חברות מקצועיות בתחום שיקום נזקי מים מבצעות שיקום באמצעות ציוד חדיש שמטרתו לנקז את הנוזלים ולשאוב את הלחות שנותרת לאחר מכן.

  ההצפה יכולה לחלחל מתחת לרצפות המבנה ולגרום לתופעה של "לחות כלואה". לכן חשוב לייבש את האזור שנפגע. במקרים חריפים במיוחד, שיקום נזקי מים כולל פירוק של הרצפה, ייבוש של הקרקע שמתחת והקמת הריצוף מחדש. תהליך זה נקרא ייבוש רטיבות תת רצפתי.

  טיפים מקצועיים לטיפול בנזקי מים

  מבחינת בטיחות, חשוב שלא להיכנס לחדר שיש בו הצפה של מים ומכיל מוצרי חשמל לפני שסוגרים את החשמל הראשי. ישנה סכנה חמורה של התחשמלות במקרה כזה וחובה לנקוט זהירות מירבית.

  חשוב לפנות את כל מה שניתן מהחלל המוצף ולהעביר למקום יבש ומוגן. יש לפתוח ארונות ומגירות על מנת לאפשר התאווררות וייבוש מהירים יותר.

  בנוסף, כדאי לפנות כמה שיותר מהר לחברה מקצועית שתעזור לכם עם שיקום נזקי מים בתכולה של הבית ובמבנה עצמו. בדרך כלל קשה להתמודד לבד עם נזקי המים במקרה של הצפה. תגובה מהירה והזמנת אנשי מקצוע תסייע לעבור את המשבר בשלום מהר ככל הניתן. הצוות המקצועי יגיע עם הציוד המתאים ויסייע לכם לזהות את מקור ההצפה (במקרה שהדבר אינו ברור) ויעזור גם עם שיקום נזקי המים.
  .

  חברת מקצוענים 2000

  חברת "מקצוענים 2000" היא חברה ותיקה ומנוסה שמתמחה בטיפול של נזקי מים במבנים. החברה מתמחה בביצוע ייבוש תת רצפתי וייבוש מבנים. בעזרת ציוד חדיש ומתקדם ניתן לנקז את ההצפה, לשאוב את הלחות ולמנוע נזקים מתמשכים למבנה לטווח ארוך. החברה מחזיקה צוות מומחים מוביל שישמח לסייע לכם במקרה של הצפה כתוצאה מפיצוץ בצנרת, סתימה בביוב, חדירת מי גשמים או מי שיטפונות. השיקום שמבצעת החברה כולל גם טיפול ברכוש שנפגע מההצפה – פרקטים, שטיחים, פריטי ריהוט ועוד.

  השירותים שלנו

  ניקוי ספות

  ניקוי ספות בד

  ניקוי שטיחים מקיר לקיר

  ניקוי שטיחים

  חידוש דקים

  שיקום נזקי מים

  שיקום נזקי אש

  הברקה קריסטלית

  טיפול בהצפות

  חיטוי נגד קורונה

  ניקוי ספות וריפודים