ליצירת קשר

050-5484839

לייעוץ ומידע נוסף

השאר פרטים

  ניקוי שטיחים משתן כלבים

  בית > בלוג > ניקוי שטיחים משתן כלבים

  ניקוי שטיחים משתן כלבים

  ניקוי שטיחים המושפעים משתן של כלבים דורש פעולה מהירה כדי למנוע כתמים, ריחות ונזקים אפשריים לסיבי השטיח ולריפוד.

  במדריך מקצועי זה נספק לכם מידע חשוב וטכניקות לניקוי יעיל של שטיחים משתן של כלבים. אמנם ישנן שיטות עשה זאת בעצמך, אך מומלץ מאוד לשכור את שירותיה של חברת ניקוי שטיחים מקצועית כמו מקצוענים 2000 בשל המומחיות, הציוד המיוחד והניסיון בטיפול בכתמים וריחות הקשורים לחיות מחמד.

  נקודות חשובות

   

  פעל מהר

  שתן של כלבים יכול לחדור במהירות את סיבי השטיח ולחלחל לתוך הריפוד הבסיסי, מה שהופך את זה חיוני לפעול באופן מידי כדי למזער נזקים. ככל שהשתן יושב זמן רב יותר, כך קשה יותר להסיר כתמים וריחות. ספוג את השתן מיד עם מטלית נקייה או מגבות נייר כדי למזער את הספיגה.

  לשטוף את השתן

  ברגע שאתה מבחין בשתן הכלב, ספוג את האזור עם מטלית לבנה נקייה או מגבות נייר כדי לספוג שתן רב ככל האפשר. הימנע משפשוף, מכיוון שהוא עלול להפיץ את השתן ולהחמיר את הכתם. הוצא בבטחה פסולת מוצקה ממשטח השטיח מבלי לדחוף אותה יותר לתוך הסיבים.

  הסר שאריות מוצקות

  אם יש פסולת מוצקה, גרפו אותה בזהירות באמצעות כפפות או שקית ניילון, תוך הקפדה לא לדחוף אותה יותר לתוך סיבי השטיח.

  בדיקות פתרונות ניקוי

  לפני מריחת תמיסת ניקוי כלשהי על כל האזור הפגוע, בדוק אותה על נקודה קטנה ולא בולטת של השטיח כדי לוודא שהוא לא גורם לשינוי צבע או נזק.

  פתרון ניקוי ביתי

  צור תמיסת ניקוי תוצרת בית על ידי ערבוב חלקים שווים של חומץ לבן ומים. תמיסה זו מסייעת בנטרול הריח ובפירוק תרכובות השתן.

  שיטה 1: תמיסת חומץ

  מרחו את תמיסת החומץ על האזור המוכתם, הרווי אותו מבלי להשרות את השטיח. הניחו לו לשבת כמה דקות כדי לאפשר לתמיסה לחדור לסיבי השטיח. נקו את האזור עם מטלית נקייה או מגבות נייר כדי לספוג את התמיסה והשתן. חזור לפי הצורך.

  שיטה 2: מנקה אנזימטי

  חומרי ניקוי אנזימטיים תוכננו במיוחד לפירוק החלבונים והחיידקים הנמצאים בשתן. עקבו אחר הוראות היצרן ומרחו את חומר הניקוי האנזימטי על האזור הפגוע. הניחו לו לשבת למשך הזמן המומלץ, ואז ספגו ושטפו היטב את האזור.

  הימנע מכימיקלים קשים

  הימנע משימוש בכימיקלים חריפים, אקונומיקה או חומרי ניקוי המבוססים על אמוניה מכיוון שהם עלולים לפגוע בסיבי השטיח ולהעצים את ריח השתן.

  יבש את האזור

  לאחר הניקוי, השתמשו במגבת נקייה או במגבות נייר לספיגת לחות עודפת. פתח חלונות או השתמש במאווררים כדי לקדם את זרימת האוויר ולסייע בתהליך הייבוש. הימנע מהליכה על השטיח עד שהוא יבש לחלוטין.

  למה לשכור חברת ניקוי שטיחים מקצועית

  לחברות ניקוי שטיחים מקצועיות, כמו מקצוענים 2000, יש ידע וניסיון רב בהתמודדות עם הסרת וניקוי כתמים משטיחים וריחות הקשורים לחיות מחמד. הם מבינים את הטכניקות הנכונות ואת פתרונות הניקוי הנדרשים כדי להעלים ביעילות כתמי שתן וריחות מהשטיחים.

  ציוד מיוחד

  אנשי מקצוע משתמשים בציוד מתקדם, כולל מכונות ניקוי עמוק ופתרונות מיוחדים לטיפול בשתן חיות מחמד, לניקוי יסודי וחיטוי השטיחים. כלים אלו יכולים לחלץ ביעילות שאריות שתן ולהעלים ריחות.

  הסרת ריחות

  שתן של כלבים יכול להשאיר ריחות מתמשכים שקשה להעלים אותם. לחברות ניקוי שטיחים מקצועיות יש גישה לחומרים וטיפולים מנטרלי ריחות שיכולים לנטרל ולהעלים ריחות ביעילות, ולהבטיח סביבה בעלת ריח רענן.

  מניעת נזק עתידי

  שתן של כלבים יכול לא רק להכתים את השטיח אלא גם לחדור לריפוד ולתת הרצפה, ולהוביל לנזק ארוך טווח ולצמיחת עובש או טחב פוטנציאליים. מנקי שטיחים מקצועיים מבינים כיצד לחלץ ולטפל נכון באזורים מזוהמים בשתן.

  לסיכום,

  פעולה מידית, פתרונות ניקוי נאותים וניקוי ספיגה יסודי הם מכריעים כאשר מתמודדים עם שתן כלבים על שטיחים. שקול לשכור חברת ניקוי שטיחים מקצועית עבור מומחיות, ציוד מיוחד והסרת ריחות יעילה כדי להבטיח סביבה רעננה ונקייה.

  למידע נוסף בנושא – ניקוי שטיחים איך לנקות ומה העלות, בשיטה הייחודית שלנו – לחצו כאן!

  צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד רשותכם!

  חייגו לקבלת פרטים נוספים

  ליצירת קשר לחצו כאן

  מאמרים נוספים בנושא